У тернопільських малят є унікальна можливість з 3-х років вивчити другу мову

АНГЛІЙСЬКА з 3-х років: ВЧИТИ МОВУ чи ГОВОРИТИ. А яка різниця, спитаєте ви? Різниця є, і дуже велика. Коли вашій дитині був 1 рік, ви відразу вчили її українскій мові? Тобто знайомили її з буквами і звуками, з відмінками іменників, часами дієслів? Звичайно, ні! Дитина просто щодня чула, що говорите ви та інші дорослі, поступово вона починала розуміти, а потім й говорити українською. І лише в школі, вільно володіючи українською, діти починають знайомитися з мовою як системою знаків.

Коли справа стосується іноземної мови, зазвичай все перевертається з ніг на голову. Дітей, які вперше стика-ються з англійською, відразу починають знайомити з буквами і звуками, окремими словами з допомогою прямого перекладу і віршиків-договірок на кшталт «Ляльку я твою знайшов. Лялька по-англійськи – … doll». А першокласників, які не тільки ще не говорять англійською, а навіть не розуміють її, починають вчити читати.

Чи знаєте ви, що у дітей віком 3-9 років є унікальна можливість створити в мозку другий мовний центр? Тобто допомогти дитині оволодіти іноземною мовою на такому рівні, що вона не тільки буде говорити, але й думати іншою мовою. Але для цього потрібно знайомити дітей з англійською максимально природним шляхом: спочатку чути англійську, потім розуміти те, що чуєш, і нарешті говорити. Говорити відразу цілими фразами, уникати прямого перекладу, що дає можливість почати не тільки говорити, а й ДУМАТИ англійською.

Будівництво будь-якого будинку ????починають із закладання фундаменту. І чим глибший та міцніший фундамент, тим вищий будинок ????можна побудувати. Правильний підхід при знайомстві з англійською у дошкільному і молодшому шкільному віці – ЧУТИ-РОЗУМІТИ-ГОВОРИТИ – це закладання міцного фундаменту англійської мови на все життя. На цьому фундаменті у старшому віці можна зводити будь-яку кількість поверхів, вдосконалюючи рівень володіння англійською. Але закласти цей фундамент потрібно своєчасно і правильно.

Педагоги сімейного клубу «Промінчики» добре знають, як правильно закласти фундамент англійської у ранньому віці. Як зробити так, щоб дитина не просто знала окремі слова, а вільно говорила цілими фразами, навіть думала на уроці англійською. Адже протягом багатьох років діти тут вчаться говорити англійською за авторською методикою В.Мещерякової «I love English», завдяки якій діти вільно говорять і навіть ставлять цілі мюзикли англійською мовою.

А відпочиваючи за кордоном, невимушено спілкуються англійською мовою з іноземцями, дивуючи своїх батьків.

Приходьте до нас 14 вересня на День відкритих дверей і отримайте відповіді на всі свої питання, подивіться, як весело і цікаво проходять у нас уроки – діти навіть не помічають, що вони вчаться, а результат вас здивує!

Телефонуйте ☎️067-353-1432.

Коментарі вимкнені.