Влада заборонила заграти на похороні колеса у Тернополі (фото, відео)

6 квітня у Тернополі організація ТОГО «Дорожній контроль-Тернопіль», автомобільні клуби Тернополя, Smotra Ternopil , BMW Ternopil, Racing Team Ternopil, Old School, RTT Ternopil, Байкер-клуб «Галіція» на чолі з Віктором Андруньківом провели акцію «Податки є, доріг-немає». На якій відбулися символічний похорон колеса. Так водії пом’янули всі транспортні засоби, знищені поганими дорогами.
Близько ста машин проїхали колоною з мікрорайону «Дружба» до Театрального майдану. На машинах були чорні стрічки та наклейки з написом «Податки є – доріг немає». Майже усі учасники були одягнути у чорний одяг, – розповідає «Погляду» голова обласної організації “Дорожній Контроль – Тернопіль” Віталій Крутиголова.
Біля трьох установ (міської, обласної рад та облавтодору) водії залишили домовини у вигляді темної підставки з понищеним на дорожніх вибоїнах колесом і траурні вінки. Міські та обласні ради проігнорували протестуючих. Лише біля автодору до людей вийшли. Заступник начальника служби автомобільних доріг області Петро Вільчинський прийняв зверненя від водіїв до влади та дорожніх служб.
Попри анонсування, оркестру під час символічного поховання не було, хоча ще напередодні директор Теребовлянського музчилища Микола Вінничик обіцяв присутність музиків. За словами Віталія Крутиголови духовому оркестру «допомогли» виїхати, за вказівкою місцевої влади їм заборонили бути присутніми на акції.
Також колону супроводжували чотири неадекватні людини.
«Вони непристойно поводились, ричали, як худоба, присідали, – розповідає Віталій Крутиголова. – Видно хотіли спровокувати акцію. Ми підійшли і попередили їх, після чого вони заспокоїлись.»
Організатори акції хочуть подякувати працівникам міліції та ДАІ, які не чинили ніяких перешкод, а навпаки допомагали. На кожному перехресті стояли регулювальники. Тому акція пройшла мирно і без будь яких порушень.
Віталій Крутиголова розповідає, що ця акцію була попереджувальною, тому вони обіцяють продовжувати протестні дії, поки дороги області не стануть безпечними для водіїв і транспорту.

Юрій Романович, Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.