Як у Тернополі відомий меценат і студенти пустий тролейбус “штурмували” (відео)

25 травня у Тернополі побили рекорд, до якого в Україні не додумався ще ніхто – з найбільшою кількістю студентів у тролейбусі. Це – запланований захід в рамках першого в Україні студентського фестивалю “Stud Fest 2013”, який, в сво чергу, реалізовується в рамках проекту “Тернопіль – студентська столиця України”.

Саме в рамках фестивалю заплановано встановити два рекорди України – за найбільшу кількість студентів у одному тролейбусі, та за найдовшу шпаргалку.

На зупинці громадького транспорту по вул.Дружби, 1 (що біля “маяка”), зі спущеними “рогами” стояв пустий тролейбус Skoda TR14. Біля нього – натовп студентів з усіх вишів Тернополя та сусідніх міст. Усі вони – учасники першого в Україні масштабного студентського фестивалю “Stud Fest 2013”, який триває у Тернополі 24-26 травня.

О 15.00 студенти голосно ведуть відлік у зворотньому порядку “Десять! Дев’ять! Вісім!… Два! Один!!!”, і за командою голови ТМГО “Файне місто” Рустама Ергешова починають заходити у тролейбус по п’ять чоловік. Спочатку п’ятеро входять через двері попереду, далі – позаду, потім – по центру. І так, компактно розміщуючись усередині, всі наповнюють громадський транспорт. Тролейбус обклеєний ясравою різнокольоровою рекламою, що додає гарного настрою до і так неймовірного позитиву присутніх. Усі посміхаються натрій піднесений, студенти жартують, співають, шумлять.

Перехожі здивовано зупиняються чи озираються, а пасажири маршрутівок, що проїжджають повз кольоровий та галасливий тролейбус, злякано визирають у вікна.

Лише один чоловік серед присутніх – найсерйозніший. Він стоїть на підвищенні, тримає блокнот в руках – записує кількість молодих людей у транспорті. Це – представник Книги рекордів України, який і фіксує дану подію офіційно.

Коли 150 з “копійками” студентів помістилися, а місце в тролейбусі іще залишалося, то організатори запросили до акції і усіх студентів, які спочатку навіть не плануваи брати участь у даній події. Деякі дівчата відмовилися, але більшість таки долучилися і вільно увійшли до тролейбуса. Останніми зайшли організатори студентського фестивалю, а також голова ТМГО “Файне місто” Рустам Ергешов, представник міської ради Максим Черкашин та Тарас Демкура – власник ТЦ “Атріум”, який є генеральним спонсором “Stud Fest 2013”.

Пердставник Книги рекордів України оголосив кількість людей, які за його підрахунками знаходяться зараз у тролейбусі. Це – 195 чоловік. Студенти вибухнули емоціями радості. У тролейбусі зачинилися двері. Було помітно, що при потребі, можна було би вмістити і більше людей. Це зауважив і представник Книги рекордів України.

Водій відчинив двері, молоді люди “висипали” на зупинку, а Рустам Ергешов та Максим Черкашин отримали по диплому для ТМГО “Файне місто” та міської ради від Книги рекордів України, які посвідчували даний рекорд у Тернополі.

Після цього кожен учасник рекорду отримав сертифікат про участь. Тарас Демкура також.

Сюжети про становлення у Тернополі  студентського рекорду в рамках “Stud Fest 2013” сьогодні можна буде побачити на усіх центральних та місцевих телеканалах, адже операторів та журналістів 25 травня було, мабуть, не менше, ніж самих студентів.

До слова, другий запланований рекорд “Найдовша шпаргалка в Україні” відбудеться 26 травня з 9.00 на набережній Тернопільського ставу. Там студенти вручну напишуть шпаргалку з предмету “Українська мова”, та скріплять її так, що вона матиме довжину один кілометр. “Пинаймні, так планується, а чи вийде довша довжина, чи коротша – буде видно”, – сказав голова ТМГО “Файне місто” Рустам Ергешов.

Більше фото ТУТ

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.