Бюлетень на Збаражчині видали за… посвідченням водія

Те, що проголосувати у день виборів вдається не всім бажаючим, на жаль, уже звичний факт. Отримати право голосу в цей день виборці можуть лише після рішення суду. Проте 28-го жовтня у Відділ Держреєстру міськради звернувся громадянин, який був у попередніх списках, але не знайшов свого прізвища в день голосування. Начальник профільного відділу каже, що на це може бути декілька причин.

Віктор Пулька, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Тернопільської міськради: «Людина, яка була в той час в попередніх списках, могла виписатися. Голова комісії,не подивившись в її паспорт, шукає, чому її немає в списку. А вона знялася з реєстрації, і на даний момент знаходиться без реєстрації, тому в уточнених списках цієї людини вже може не бути. Значить, є факти про те, що люди певний період часу знаходилися закордоном, і служба МЗС, консульські установи, подали інформацію, про те, що та людина знаходиться там, і відповідно, Відділ Державного реєстру міністерства закордонних справ забрав оцих людей до себе по тих адресах, за якими вони колись проживали».

Натомість у Збаразькому районі бажаючий таки зміг проголосувати. Хоча й був без паспорта. Бюлетень йому видали… за посвідченням водія. Підозрілою спостерігачам виборчого процесу здалася і кількість бажаючих голосувати вдома. А от мешканці одного з будинків обласного центру, повідомив представник політичної сили–учасника виборчих перегонів, віддати свої голоси прихильникам також не змогли.

Ігор Побер, голова Тернопільської обласної організації політичної партії: «На вулиці Лучаківського,7, в цьому будинку 25 квартир, звернулись. Мешканці цих квартир взагалі, 25 квартир не включені до списку. Це з 99 до 111 квартири, якщо конкретніше».

Перевіривши слова голови обласного осередку партії, начальник відділу Держреєстру Віктор Пулька заперечив цей факт. Він стверджує, що всі квартири вказаного будинку на вулиці Лучаківського внесені до списку виборців. Винятком є тільки одне помешкання, його господарі виселилися та залишили країну.

ІНТБ

Коментарі вимкнені.