Сьогодні Заставного “благословляє не церква”, а Хоптян?

Нещодавно “Погляд” писав, що «Фронт змін» на Тернопільщині починає втрачати партійні кадри.

Директор НВФ «Інтеграл» Ольга Колос підтвердила свій вихід з партії «Фронт змін». З приводу ситуації, що склалася в обласному «Фронті змін» і чому вона написала заяву, додає, що старе керівництво змінилося. А принципи і життєві позиції, якими керується нове – не співпадають з її уявленням.

Пані Ольга не заперечує й того, що її вихід з партії відбувся через нещодавнє обрання головою політичного осередку Романа Заставного. «Обіцяли, що це будуть нові люди, які підуть у парламент, але обличчя Романа Йосиповича не є новим для тернополян», – каже пані Ольга.

«У Романа Заставного є своя стратегія, своє розуміння, як слід вести політику, як можна купувати щось (навіть прихильність людей) за будь-які гроші. Я цього не сприймаю. Я ніколи не ходила, наступаючи на інтереси інших людей, але бачу, що нове керівництво партії «Фронту змін» підтримує таку тактику. Ще додам, що громадська робота повинна приносити задоволення, йти від душі, а те, що почало робитися у партії у ніякі рамки не входить», – зазначає Ольга Колос.

Нагадаємо, обрання Романа Заставного головою обласного «Фронту змін» супроводжувалося непростими взаєминами всередині організації. Як наслідок – ряд депутатів та активних членів пішли з керівних посад в партії. Деякі з «незгодних» гримнули дверима. Не виключено, що через ці обставини розвалиться фракція «Фронту змін» у Тернопільській міській раді.

Говорять, що ці згубні зміни для партії відбуваються  через «підкилимні» ігри Романа Заставного та його команди. Своє незадоволення висловлюють відкрито і самі колеги екс-мера. Не виключена можливість втручання керівництва партії в тернопільську ситуацію, адже шулерство Романа Йосиповича, якого часто бачать або з Василем Деревляним в «Золотому дукаті», або у Хоптяна в «білому домі», не буде сприяти рейтингу «Фронту Змін» на Тернопільщині. І чим швидше буде втручання, тим більшою є ймовірність залагодження  конфлікту до початку виборів.

Резюмуючи це провінційне паскудство з огляду часу напрошується висновок, що давні “друзі однополчани” таки проявилися в примітивному матеріальному інтересі убогого “демократа” Деревляного та багатого “куровода” Заставного. Нагадуємо: рік 2006 – вибори міського голови. Найрейтинговіша партія “Батьківщина”-БЮТ з незрозумілих причин для тернопільських виборців раптом виставляє на виборах міського голови Тернополя нікому не відомого пана Крисака. НАВІЩО: а для того аби виторгувати в пана Заставного те, що зробить “бідного пана демократа” Деревляного багатим – Василем Деревляним, а Заставного – мером міста Тернопіль. А сьогодні виставивши пана Бойка та пана Михайла Апостола, знаючи заздалегідь, що вони не прохідні в своїх округах, Деревляний знов за своє… Багатий Заставний знов торгується, а убогий Деревляний знов хоче заробити. Історія повторюється…
Отака то наша “тернопільська опозиція”.  Хто мудрий, той аналізує без політологів.

-1 thoughts on “Сьогодні Заставного “благословляє не церква”, а Хоптян?

  • 10:45 | 12.05.2012 о 10:45
    Permalink

    “опозиція” ще не таке буде… Але от життя після виборів не закінчується!?

  • 11:37 | 12.05.2012 о 11:37
    Permalink

    Те що Заставний погоджений в адміністрації президента, вже відомо давно. Цікаво чи ще довго тернополяни будуть в захваті від Ромці.

Коментарі вимкнені.