Депутатство Побера залежить від журналістів

ігор побер нардеп ударПісля того, як “Погляд” першим оприлюднив інформацію про обрання народним депутатом тернополянина Степана Барну, наступний наш кандидат – представаник партії Президента Ігор Побер – може отримати депутатство після складання повноважень двох нардепів, що стоять у виборчому списку перед ним.
1 грудня практично до опівночі тривало обговорення кандидатів, які можуть посісти міністерські крісла від “Блоку Петра Порошенка”.
Практично немає питань до теперішнього Міністра освіти на науки Сергія Квіта, який з великою долею імовірності збереже за собою цю посаду. Тим більше, що “Народному фронту” дістався профільний освітянський комітет у Верховній раді України.
Внутрішньофракційну дискусію викликало питання про створення Міністерства у справах інформаційної політики та призначення її очільником вихідця з Тернопільщини Юрія Стеця.
Проти нього виступили колишні журналісти, які зараз обрані в Парламент. Під час голосування утрималося троє осіб – Мустафа Найєм, Іванна Климпуш-Цинцадзе та Леонід Козаченко. “Проти” голосували Сергій Лещенко, Світлана Заліщук та Дмитро Добродомов.
Проти створення такого міністерства сьогодні журналісти організовують пікет.
Проте, якщо Стець таки стане Міністром, то Побер отримає депутатський мандат.
за матеріалами сайту “Українська правда” та внутрішньою інформацією з засідання фракції БПП.

Коментарі вимкнені.