Греко-католицька церква подякувала Миколі Люшняку

Активіст благодійного фонду «Мрії збуваються», член партії «УДАР Віталія Кличка» Микола Люшняк отримав спеціальну подяку від представників Української греко-католицької церкви. Відомий у краї аграрій вже багато років підтримує та допомагає багатьом храмам та духовному центру в селі Зарваниця.

Подячну грамоту Миколі Люшняку вручили у Теребовлі під час святкової празникової літургії у храмі Івана Хрестителя. Його настоятель декан Теребовлянський отець-мітрат Іван Сивак у своїй промові подякував усім благодійникам Христової Церкви.

«Як відомо, що найціннішими є не матеріальні, а духовні скарби. Наш народ завжди є близьким до Бога. Надзвичайно приємно, що люди, які нажили певні статки, не забувають про рідну церкву. Микола Люшняк вже тривалий час підтримує греко-католицьку громаду Тернопілля. Цю благодійність відчули вже багато храмів та духовний центр у Зарваниці. Нашій церкві Івана Христетеля пан Микола допоміг значною сумою грошей, за це йому моя дяка та всієї греко-католицької громади Теребовлі,» – сказав отець-мітрат Іван Сивак.

Крім особистої подяки, о. Іван Сивак вручив і згадану грамоту від Тернопільсько-Зборівського єпарха Василія Семенюка.

«Доцінюючи ревність та жертовну працю для добра Христової Церкви та Українського народу, за постійну допомогу у розбудові Української Греко-Католицької Церкви висловлюємо Вам щирі слова вдячності і засилаємо наші молитви. Нехай Господь сторицею благословить Вас і Ваших рідних. Пресвята Богородиця буде Вашою надійною покровителькою та заступницею на многії літа! Благословення господнє на Вас!,» – зазначив у вітанні Василій Семенюк.

Коментарі вимкнені.