Хто у Тернополі намагається купити місце у списку «Правого Сектора»?

Хтось серйозно розгнівав лідера «Правого Сектора»  у Тернопільській області Василя Лабайчука. Оскільки він не підбирав слів для тих, хто намагався напроситись у список очолюваної ним партії.

– Шановні кандідати! Ви мене вже заї__ли своїм кандідатством. Наголошую шо місця в списках ПС на Тернопільщині продавати ніхто не буде. Зі своїми фразами візьміть мене я фахівець!? ідіть на юхух!
В сраці ми бачили ваші виборчі перегони у час коли є реальною загроза втрати державності.
Правий сектор якщо і буде брати участь у виборах, то в дуже обмежений спосіб і висувати точно будемо перевірених, своїх людей.

А кому головне Україна, а не політична проституція, тоді нам по дорозі. Приєднуйтеся!

P.S. Чітко усвідомлюєм що державу можна змінити лише шляхом “провокативної”, “гомофобної” “човнорозхитувальної” “нарукумосквііпутінуграючої” “незаконної” (шо там ше нам пред’являють?) РЕВОЛЮЦІЙНОЇ жорсткої, безкомпромісної БОРОТЬБИ!!! – пише Василь Лабайчук у мережі Фейсбук.

-1 thoughts on “Хто у Тернополі намагається купити місце у списку «Правого Сектора»?

  • 14:23 | 1.07.2015 о 14:23
    Permalink

    Так може висловлюватись лише недалекоглядна і м’яко кажучи, нерозумна людина, а не лідер. Побороти Путіна без боротьби з корупцією у владі неможливо. Якщо будуть надалі розкрадатися кредити, державні кошти і майно, вимагатися хабарі, підніматися ціни і т. д., то капітуляція немінуча. Тому, потрібно не лише воювати, а й розумно і чесно управляти. Друге, питання чи є такі люди в ПС?

  • 22:28 | 1.07.2015 о 22:28
    Permalink

    Пані, Наталю! Якби не крали, то ми б сьогодні і не воювали. На сильних не посягають. А корупція не зникне, поки не буде відповідальності за вчинки. Хочеться вірити, що ПС допоможе здобути перемогу на фронті і потім наведе порядок в державі. А “чесних” політиків ми вже 23 роки бачимо.

Коментарі вимкнені.