Іван Чайківський: „Моя партія – Україна і село”

Вибори у Верховну Раду України ще не почалися, але передвиборчі технології уже заповнюють інформаційний простір маніпулюючи свідомістю жителів Тернопільщини. Друковані видання та сайти рясніють матеріалами про тих, хто у тій чи іншій мірі засвідчив свій намір поборотись за місце у парламенті нашої держави. І в цьому не було б нічого поганого, якби в хід не йшли звинувачення, а то й відверті образи, наклепи і провокації. Можна тільки здогадуватися, що буде ближче до часу „пік”!

 

Боляче, що чорний піар вкотре починає проростати на довірливому галицькому грунті, а наш брат ой як любить посмакувати різними вигадками, а то й огидним брудом. Тому так прудко змагаються у словоблудстві самовіддані пропагандисти окремих можливих кандидатів у нардепи. Складається враження, що не витримують нерви у, здавалось би, загартованих у політичних перипетіях добре відомих українському загалу політиків, які ще вчора стояли в першому ешелоні демократичної влади. А сьогодні, зрадивши свого політичного лідера, намагаються пришвартуватись у тихій заводі Тернопілля. Дивно, але „зайд” чомусь вабить наша земля. Мабуть, у них не має довіри людей у тих краях де народилися і виросли, де їх добре знають земляки. А, може, й тому не йдуть туди, бо там їх надто добре знають… Як кажуть, колишніх не буває. Але все це лише передмова, хоч і з гірким присмаком мигдалю. Одне слово, виборчий марафон неофіційно стартував. Серед тих, кому найбільше «дістається на горіхи» від можливих опонентів, є генеральний директор корпорації „Агропродсервіс” із села Настасова Тернопільського району Іван Чайківський. Він, як у бізнес-середовищі, так і в публічному житті, спокійно і впевнено веде свою селянську борозну і не опускається до рівня збентежених опонентів. Це власне й спонукало нас поставити йому відверте запитання.

– Злі язики нав’язують краянам таку думку: як ви станете депутатом Верховної Ради, то поповните ряди провладної більшості…

– Це, до речі, це одна нісенітниця або ж вигадка моїх опонентів. А тому офіційно заявляю: я не входитиму до будь-яких формувань чи структур Верховної Ради України, які не стоять на українських національно-патріотичних позиціях. У випадку можливого обрання мене депутатом українського парламенту своє місце бачу не в «більшості», а в ініційованій мною фракції аграріїв, яка б послідовно захищала українське село – колиску нашої нації. На жаль, до сьогодні у парламенті цим ще ніхто по справжньому не займався.

Ні для кого не є секретом, що сьогодні село кинуте напризволяще. Так далі тривати не може, Україна – аграрна держава, а політики замість того, аби підтримувати село, спекулюють на його інтересах, зловживають довірою селян, нав’язуючи їм чергову облуду. А тим часом селу потрібно реально допомагати. Разом із сільськими господарями на рівноправних партнерських умовах ми спроможні відродити його. Але при цьому усім нам слід пам’ятати, що в органах народовладдя селу більше користі принесуть ті, хто розуміється на його проблемах і знає про нелегку працю хліборобів не з телевізійних сюжетів. Зрештою, наш народ мудрий і на цей раз зуміє відділити зерно від полови.

– І запитання щодо вашої партійної приналежності. Деякі політики заявляють, що ви є членом Партії регіонів. Це правда?

– У нашому суспільстві кожна людина має право на свій політичний вибір чи партійні симпатії. У мене вони також є. Моя партія – це Україна і село. Я ніколи не перебував і не буду у рядах Партії регіонів, а з огляду на те, що сьогодні вона зазіхнула на конституційні державо утворюючі засади – українську мову, мені з нею тим паче не по дорозі. Усе це не порожні слова, а моє природне єство, осмислений вибір і переконання – захищати Вітчизну, за яку поклало голови не одне покоління національно свідомих українських патріотів.

Василь Козак

 

Коментарі вимкнені.