Муц на пенсію, Хоптян у дамки

Нещодавно Орест Муц розповідав, що на Тернопільщині найкраща команда Партії регіонів у західному регіоні. Та про те, до штабу партії у Тернополі вже стоїть черга: штаб знаходиться у приміщенні на четвертому поверсі, а черга до них починається з першого. Проте не пройшло багату часу, як партія дала тріщину. Спочатку розгорівся  конфлікт в місцевій “Партії  регіонів”, в центрі якого опинився Петро Гоч (заступник голови Тернопільської облдержадміністрації, депутат Тернопільської міської ради від “Партії регіонів”). Пан Петро перестав бути «командним гравцем» регіоналів і почав зневажати позиції місцевих партійних лідерів (зокрема Ореста Муца).  Останнім це не надто сподобалось. Як наслідок Гоч залишив свій пост. Та Гоч знайшов собі більш тепле місце біля Валентина Хоптяна.

 

Як стало відомо «Погляду» з конфедиційного  джерела, за останній місяць до лав регіонів ввійшло близько тисячі людей. Проте, особливістю є те, що заяви на вступ пройшли через голову Тернопільської ОДА Валентина Хоптяна, а не через голову партійного осередку Ореста Муца.

До цього часу всі зміни та вступи до лав регіонів проходили через Муца. Говорять, що головний регіонал Тернопільщини не допускав «чужаків», тому Тернопільська організація знаходилася під повним контролем Муца, його родини та друзів.

Тепер у Хоптяна з’явився шанс очолити політсилу на Тернопільщині. У найближчому майбутньому слід очікувати виборів нового голови, де передбачувану більшість голосів отримає Хоптян.  Орест Муц, можливо, стане заступником. Проте чоловіки знаходяться у не дуже добрих стосунках, хоча на людях вони все гарно приховують.

Дивною видається позиція Петра Гоча, який  починає грати зовсім незрозумілу гру, підтягуючи потихенько до корита власну команду та зраджуючи Хоптяну з Чубаком. Молодий регіонал відчув свою силу, оскільки, в силу своєї красномовності, заступник губернатора на противагу малослівному Хоптяну, красується на усіх виступах. Нещодавно члени ПР розробляли кошторис та схему для запуску безкоштовної газети по Тернопільщині у кожну скриньку. Але дивним чином ця схема, розроблена партійцями, опинилась на столі не у Хоптяна,  а  потрапила до пана Чубака. Між партійцями в ПР говорять, що це Гоч постарався.

Підготовка до виборів до Верховної Ради, які відбудуться по прогнозам у 2012 році, обіцяють бути найбільш чорними та запеклими по боротьбі не тільки між партіями, а й у середині багатьох із них, оскільки багато хто буде вкладати шалені гроші, щоб увірвати ще кусок України, якої залишилось мізер.

Анастасія Щаслива

 

Коментарі вимкнені.