«Народний Контроль»: Не створивши альтернатив дозвілля молоді, легалізовувати ігрові автомати не можна

Перш ніж легалізувати ігрові автомати, як то пропонує зробити Уряд, потрібно забезпечити молодь альтернативним дозвіллям, – переконані  народні депутати.

Відтак, на сайті ВРУ оприлюднено законопроект про Державний фонд гуманітарного розвитку (№ 3597), який має стати альтернативою урядовому законопроекту про азартний бізнес, зареєстрованого на початку грудня.

Законопроект, співавторами якого стали 19 депутатів, передбачає створення фонду гуманітарного розвитку, який на грантових засадах підтримуватиме передовсім громадські ініціативи в гуманітарній сфері.

«Мова йде не лише про підтримку локальних подій та акцій, але й про модернізацію та створення музеїв, просвітницьких центрів, а також спортивних шкіл, басейнів, підтримку освітніх платформ та програм тощо», – зазначив співавтор законопроекту, лідер депутатського об’єднання «Народний контроль»  Дмитро Добродомов.

Автори закону вважають, що спочатку потрібно прийняти закони про розвиток спортивних шкіл, модернізацію музеїв, а лише потім розглядати закон про гральний бізнес,

«Чомусь Уряд закликає розвивати азартний бізнес, а не гуманітарну сферу. Якщо Уряд хоче протягти  «ігровий закон», то принаймні має бути передбачена соціальна альтернатива. Зрозуміло, що бюджет країни потрібно  наповнювати, але впадати в крайнощі, легалізуючи  гральні автомати, казино, букмекерські контори, не аналізуючи наслідків – черговий злочин», – наголосив Добродомов.

Авторами законопроекту про Державний фонд гуманітарного розвитку, окрім Дмитра Добродомова, стали також Микола Томенко, Світлана Заліщук, Мустафа Джемілєв, Денис Силантьєв, Віктор Галасюк, Іван Крулько, Володимир Литвин, Альона Шкрум, Олександр Черненко, Сергій Лещенко, Мустафа Найєм, Борислав Береза, Євген Рибчинський, Геннадій Чекіта, Олексій Рябчин, Олег Ляшко, Рефат Чубаров, Ольга Богомолець.

Нагадаємо, що активісти «Народного контролю» у різних містах України регулярно проводять рейди задля викриття роботи гральних клубів. Зокрема, нещодавно вони виявили та домоглися закриття двох таких закладів у центрі Рівного.

Коментарі вимкнені.