«Народний контроль» Тернопільщини виступає проти надання особливого статусу Луганській і Донецькій області

Про це повідомив на брифінгу голова фракції «Народного контролю» Тернопільської обласної ради Володимир Болєщук. Нагадаємо, депутати міжфракційного об’єднання «Народного контролю» у Верховній раді не підтримали проект децентралізації, та не будуть голосувати за нього в другому читанні. Основною причиною цього є надання особливого статусу Луганській і Донецькій області. Адже це може стати причиною серйозного розколу в країні. Такої ж думки дотримуються і Тернопільські депутати «Народного контролю» в обласній раді, зазначає Володимир Болєщук. «Ми вважаємо, що надання особливого статусу приведе до ще більшого розколу України і матиме негативні наслідки для української державності. Тому наше звернення до Президента є вкрай важливим. Тернопільщина повинна продемонструвати, що ми категорично проти надання особливого статусу Донецькій і Луганській області, ми за унітарну державу та за розвиток українського суспільства в єдиній незалежній європейській державі».
Також на брифінгу Володимир Болєщук ознайомив журналістів з позицією фракції «Народний контроль» щодо інших питань порядку денного сесії обласної ради. Зокрема, на вимогу фракції «Народного контролю» усі програми, які йшли на сесію облради, перенесли на наступне засідання, у зв’язку тим, що не було звіту за попередній період дії програм. «Виконавці програм повинні прозвітувати на сесії за витрачені кошти громади, оприлюднити їх для ознайомлення, а ми, депутати облради, повинні визначити ефективність і доцільність їх використання і тільки після цього приймати програми на наступний рік», – зазначив Володимир Болєщук.
На виконання «Антикорупційного плану «Народного контролю» щодо публічності усіх рішень ради, Володимир Болєщук запропонував відновити пряму трансляцію сесій обласної ради на державному телебаченні та здійснювати онлайн трансляцію у інтернетмережі. Нагадаємо, що прямі трансляції були скасовані за часів Януковича.

Коментарі вимкнені.