Олесь Доній підтримав у Тернополі кандидата від «Громадянської позиції»

Відомий політик та громадський діяч Олесь Доній нещодавно відвідав Тернопіль. Один з лідерів студентського голодування на граніті 1990 року та депутат кількох скликань зустрічався з тернополянами та взяв участь у передачі на одному з місцевих телеканалів. Зараз Олесь Доній веде культурологічну передачу “Остання барикада” на київському телебаченні та опікується Всеукраїнським комітетом захисту української мови.

Метою поїздки на Західну Україну Олесь називає підтримку товаришів та соратників на місцевих виборах. У Тернополі він підтримує кандидата від партії “Громаданська позиція” до обласної ради Ігоря Качмарського.

“Головна риса Ігоря Качмарського – це надійність. Познайомився з ним ще на акціях проти режиму Кучми, коли ще мало хто наважився демонструвати свою принципову позицію. З тих пір Ігор ані на хвилину не дав приводу мати сумніви щодо власної принциповості та відповідальності. Якщо цього потребують українські та суспільні інтереси, Качмарський готовий йти наперекір будь-якій силі чи владі. А якщо слід займатися державним будівництвом, то демонструє професіоналізм. Вірю, що здібності Ігоря принесуть користь в Тернопільській обласній Раді в ім’я громади, – заявив Доній.

Ігор Качмарський балотується до обласної ради у списку партії “Громадянська позиція” від міста Тернопіль.

 

Коментарі вимкнені.