Орест Муц, зрадивши, хоче попасти у Верховну раду

Нардеп-регіонал, з чиїм прізвищем пов’язана практично вся історія партії Януковича та Азарова на Тернопільщині, на вибори піде як самовисуванець.

За неофіційними даними одіозний нардеп, який планує балотуватися по Збаразькому виборчому округу,  має намір замаскуватися перед виборцями, як незалежний кандидат. Протягом останнього часу Муц позиціонує себе як керівника громадської організації “Представництво Тернопільщини”, – пише За Збручем.

Так само вчинив ще один представник “регіоналів”. Сусід Муца по білбордах, керівник агрохолдингу “Агропродсервіс” і донедавна голова фракції регіоналів у Тернопільській райраді Іван Чайківський також формально не буде висуватися від Партії Регіонів. Його “сватають” в Аграрну партію, яку очолює куратор донецьких в сільськогосподарському секторі Віктор Слаута.

Ще раніше втік під “крило” Слаути інший відомий аграрний барон та довірена особа Януковича на виборах 2004 року на Бучачині Петро Гадз.

У такий спосіб верхівка “регіонального” лобі маскується перед виборцями Галичини та “ховає” свою провладну сутність під новими вивісками. Натомість під видом справжніх регіоналів на округи зашлють маловідомих осіб з інших областей, які будуть виконувати роль технічних кандидатів для муців і гадзів.

Коментарі вимкнені.