Поразка Степана Барни

Степан Степанович так і не зумів скористатися результатами президентських виборів. Поки він мовчки спостерігав, як підтримка Президента в області тане на очах, свободівець Сиротюк на посаді голови ОДА продовжував роздавати своїм побратимам посади.

Степан Барна навіть не зумів провести свою людину на місце Наталки Михно, яка звільнилася з посади заступника голови ОДА. Як результат – перше місце в області посів “Народний Фронт” Яценюка, а Степан Барна виборов мандат лише для себе та свого брата (і дотично допоміг стати нардепом своєму кумові, Тарасу Юрику, якому “віддав” бренд Блоку Порошенка, і  виключно завдяки чому цей молодий і на загал нікому невідомий політик, банкір і протеже екс-мера Тернополя Романа Заставного (мова про Тараса Юрика) здобув депутатство від округу “165)

До речі, свободівці, які очолюють райдержадміністрації, працювали кожен на свого кандидата, але ніхто – на імідж президентської партії, хоча саме Президент призначав їх на посади.

Тепер для Барни стоїть чергове завдання: як не маючи жодних ресурсів, крім посвідчення нардепа, вийти на майбутні місцеві вибори. Чи погодяться місцеві еліти працювати з ним, чи все-таки віддадуть перевагу іншому нардепу, але більш досвідченому управлінцю Роману Заставному.

Не виключено, що Степан Барна залишиться один на один зі своїм вмінням говорити, коли інші просто будуть щось робити.

Тернопільський Тиждень

Коментарі вимкнені.