Сповідь голови тернопільської ДВК

Довга, але чесна сповідь з виборів в Тернополи!
віру кожному слову, бо того хлопа знаю особисто!
хто впізнає автора – відразу кажу, то не той! )))

 

Підбиралося воно до мене різними способами. Починаючи від участі кандидатом від якоїсь дивної і свіжої партії “патріот”, продовжуючи варіантом з комітету виборців України поспостерігати ТВК і закінчуючи пиятикою з коліжанкою з Пласту, котра зараз працює в якомусь антикорупційному комітеті Вонса але ще й в якісь держустанові і ще в яценюковім фронті (все плутаю ті фронти- чи то фронт змін чи то народний фронт)). Я як справжній галичанин намагався брати участь в трьох іпостасях але Іруся сказала шо то ся боронит законом і я подумав собі шо тре пробувати голову двк. Призначено мене було в педагогічний. Познайомився з тутешнім завгоспом і чекаю сигналу. Нарешті видали мені список членів і пробую їх зібрати. З вісімнадцяти прийшло 10 та ще й без секретара і заступника. Мав щиру надію, що хтось з тих двох мав би вміти писати протоколи засідань і взагалі супроводжуючу документацію. Бо коли сам відкрив інструкції – відразу стало ми сумно. Довелося вибрати тимчасового секретара на одне засідання і урочисто пообіцяті тій вчительці з дитячого садочка Мартина, шо ніякої відповідальності на неї не ляже. Секретаря мееі видали ад ща день до виборів)) дуже дивний був час – більше третини моїх членів поміняли чомусь. І то вже після виконаної роботи : вони відчергували добу на дільниці, рознесли запрошення… А тут раз і їх поміняли.
Заміна означає шо їхню роботу на моїй дільниці ніхто не проплатить. Бо робота рахується з неділі до понеділка) частина тих жінок досі дзвонять і просять якось посприяти аби їм бодай шось заплатили. Печалька. Такі заміни проходили по всіх дільницях. Врешті вдалося відсіяти досвідчених працівників дільниць і залишилося тільки чотири п’ятих новеньких, тих шо вперше брали участь у роботі дільниць. Частина членів двк поприходило на роботу вже буквально в день виборів і нема на то ради – прийняли і оплатили) Цікаво було пережити шкандаль з друкарнею. Бо бюлетені мали нам видати в четвер. А врешті видали в п’ятницю. З горем пополам і уклінними проханнями вдалося зібрати 12 апостолів і приступити до перерахунку паперу. Рахували ми так як і чергували – не дотримуючись ніяких правил. Міліціонер як побачив нашу манеру підрахунку то відразу забрався з аудиторії. Добре шо на той час вже витиснув з пана завгоспа Михайла Непийводи комп’ютер. От міліціонер і пішов до інтернету)
Виборців було 2014 а також три типи вибору – міська обласна рада і мер – отже разом вийшло 6000 паперів, котрі треба перерахувати і проштампувати та ще й проставити ручкою на двох типах бюлетенів номер дільниці)) бо на одному друкарня проставила номери. Але чомусь тільки на одному( Роздали кожному члену по купі бюлетнів, почали сортувати по 50 в одну паку аби легше потім працювалося. Отже пірір ми отримали в 10 ранку, зібралися в педагогічному в 15.00, рахували до 18.00, до 19.00 обговорили хто за яким столом буде працювати в неділю і десь від пів восьмої дівки потрохи почали втікати з дільниці. А я з постаршим секретарем проштамповували ті бюлетені старою печаткою. Вдарив штемпельну подушку, вдарив бюлетень, вдарив вдарив варив варив дарив варди врадив врадив.. Аж голова закручувалася Скінчили ми з тим паскудством в 12. 30
Доки не прийшли охоронці і не насварили нас шо ми поважно порушуєм процедури. Охохо Так ми підготувалися до неділі. В саму неділю, щоправда, всі прийшли чемно на сьому і ми відкрилися дуже чемно і з гімном і з журналістами бурбези Потім почалися клопоти з самопоміччю. Бо прийшли їх члени комісії і оголосили шо хочуть сидіти за столами і видавати бюлетені. Я запропонував їм їхати з переносною скринькою по квартирах… Тут почалося. Вони вирішили, шо я свободівський і пробую відсторонити їх від процесу фальсифікацій)) Викликали на підмогу якогось свого юриста і він намагався здійняти бучу – порушення порушенн порушення док не пригрозив йому (бо на той час я вже шарнув з ментом Русланом коньяку) шо він перешкоджає виборчому процесу і зараз викличу міліцію. Хлоп десь сі подів. Але адекватний член комісії з самопомічі попередив шо я на чорному списку і мене тепер будуть штормити до вечера. Пішов ше шарнув. І дійсно. Десь коло 9.30 прийшло ше два жевжики. Правда я вже пересадив своїх свободівок і вони покрутилися і пішли
По полудню прийшли троє і один пробував проголосувати з закордонним паспортом. А на той час вже почався шкандаль в 14 школі по схожій провокації. Я відмовив хлопові, кажу аби пішов додому по внутрішній паспорт і засранці забралися з дільниці і більше клопотів не мавім.
Правда примітили ми спостерігача від укропу, шо регулярно водив студентів по пору штук але шо вже.. Потім закрили дільницю, перервхували голоси і почалося найсумніше – писання протоколів.
Порахували ми папір до 12 а протоколи писали до З ночі) Ну бог з ним, написали викликали таксо їдем… Приїхали стали в чергу і тут мені один студент починає стогнати шо в нього завтра екзамен. Відпустив. Починає стогнати другий шо в нього лабораторна… Не брешу… Так і кажут.. Я чутьтна дупу не сів.. Хлопи., та ми троє!! саме троє повинні здавати мішки… Але шо робити – прориваюся на твк здаю бюлетні і тут починається
Наша заступник, котрій відмовили в оплаті ( на попередніх виборах платили трьом – голові, секретарю, заступнику. На тих виборах заступника врізали і платили як решті членів лиш два дні а не два тижні)) То вона через те була ображена, нічим нам не помагала, не рахувала не штампувала не розносила запрошень… лиш сказала шо напише протоколи. І якраз на протоколах наробила помилок. Гімно засране. Валю назад на дільницю. Студента пустив на лабораторну. Добре хоч п’яного секретара знайшов. Каже шо тре переписати… Хлоп каже шо досить буде коректором замалювати. Замалювали. Вертаюся на твк в 9.00 а вони кажуть шо мальовидло не пройде….
Вертаємся переписуєм підробляючи підписи членів двк але поки переписуєм …. Машинааальна помилка, переплутали місцями дві цифри.. Вже зачитують аби затвердити… Хтось зі спостерігачів дослухався… Четвертий раз з підробленими повністю протоколами прийшов я вже сам бо секретара знудило.
Спостерігач від Опори пояснив мені шо я дуже грубо порушую процедури разом зі своїми колєгами з твк (бо хлоп бачив шо ми переморгувалися, ну шо я зроблю шо всюда пласт?) і шо переписувати протокол можна тільки після перерахунку голосів. А я ношу то бюлетені то протоколи … Але якось я го заспокоїв.. Словом, здав всьо в 13.00, чоловіче… Отак

Коментарі вимкнені.