«Тернопіль за пару років буде знищений вщент»


Нарешті пройшли вибори, можна підводити підсумки. Реально якщо відкинути арифметику, то результат дуже сумний.
Відбулося дійство ілюзії демократичного вибору. Насправді був не демократичний вибір, а наслідок корумпованого впливу на свідомість громадян Тернополя та повної відсутності демократії у роботі Тернопільської міської ради.
Найважливішим показником демократичності суспільства є доступ до засобів ЗМІ приставників громадськості.
У Тернополі міським головою була запроваджена повна блокада для громадськості усіх основних газет, місцевих видань, телебачення. Тому громадяни протягом всій каденції п. Надала, а особливо за пів року до виборів, отримували тільки інформацію сформовану командою Надала. Цією інформацією годувався тої електорат, який «переміг» правду Тернополя. У наслідок корумпованої змови з засобами інформації громадяни не змогли взнати правду про реальні дії влади – це тотальна корупція, обкрадання бюджету у фантастичних розмірах (сотні мільйонів грн..), винищення скверів, парків, зелених насаджень, системне порушення Законів України у питаннях земельних, містобудування та архітектури, екології.

Практично п. Надал, як мер не вирішив основні проблеми Тернополя, навіть не розпочав їх вирішення – реконструкція мереж теплопостачання, та водопостачання, встановлення теплових лічильників будівництво сміттепереробної лінії та заводу по переробці сміття, збільшення площ парків, скверів, проведення інвентаризації зелених зон з метою їх збереження від забудов та багато іншого.
П. Надал кинув «тротуарне зернятко» у підготовлений грунт дезінформації та несвідомості, яке проросло у більшість «одобрямс».
Фактично було зроблено злочин проти громади – використання всього фінансового ресурсу на тротуари, попри реальні проблеми міста.
Під час передвиборчої компанії були використані усі можливі і не можливі прийоми «боротьби». Брехня проти основних конкурентів, різноманітні штампи думок типа – усі крали, але він щось робить, за Пастуха не треба голосувати бо він має 4 дітей і йому треба багато красти, що на виборчих дільницях будуть чергувати приставники військкомату щоб відловлювати уклонистів від армії та інше без меж людськості та гідності. Мало місце масований підкуп виборців пакетами щастя.
В цілому політтехнологи спрацювали дуже фахово, але це не має ніякого відношення до демократичності та цивілізованості вибору.
Вибір здійснили люді категорії 3Д – дезінформовані.
Ці вибори відрізнялися від попередніх тим, що велика частка свідомих виборців відмовилися голосувати, як спротив тому свавіллю, що відбувається у Тернополі та зневіру у зміни на краще.
Важливе те, що вибори у Тернополі одночасно були тестом для країни у цілому.
Приклад із заступником Надала – Камінським, якого затримали на хабарі став відомим на усю країну показав, що у країні немає ніяких змін у боротьбі з корупцією, навпаки вона стала ще міцнішою. Прояву процесів демократизації суспільства ні відбулося.
При тому що представники громадськості двічі зверталися до Президента України з викладенням фактів зловживання владою, усе було пущене на гальма.
Громада побачила наявність корумпованого зв’язку з вищими органами державної влади, суду, прокуратури.
Мушу сказати – якщо громадськість і надалі буде думати, що влада сама по собі стане кращою та буде піклуватися про нас, Тернопіль за пару років буде знищений вщент.
Голова Громадської організації
«ЕКОАЛЬЯНС» О.ФІЛЬ

Коментарі вимкнені.