Тернопільщина працює “в абсурдному режимі”, – ВО “Свобода”

Бюджет області обов’язково приймуть. Але з дотриманням усіх обов’язкових процедур. Так вважають представники ВО “Свободи” у Тернопільській обласній раді. Нагадаємо, сьогодні 2-ге пленарне засідання 45-ї сесії обласної ради не відбулося зокрема через відсутність 25 представників фракції.

–         Сьогодні на сесію, крім бюджетних питань, виносилось питання Про програму соціально-економічного розвитку. Наша принципова позиція,  щоб був голова ОДА і люди могли поставити запитання. Тернопільська область працює в абсурдному режимі, оскільки не прийнята програма соціально-економічного розвитку на 2012 рік, а вже мали б приймати програму на 2013 рік, – повідомив голова обласної організації ВО “Свобода” Володимир Стаюра.

За словами В.Стаюри, саме через це у нас нема стратегічного бачення розвитку області. Приміром, на один із пріоритетних напрямків – туризм – в обласному бюджеті закладено лише 250 тисяч гривень, цього не вистачає навіть на зарплату працівникам сфери.

Представник фракції ВО “Свобода” Л. Бицюра зазначив, що, окрім бюджету, на сьогоднішній сесії повинні були розглянути низку господарських питань, в тому числі погашення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам сфери культури, освіти, охорони здоров’я. За його словами, сесія була зірвана представниками ОВК, які нехтуючи постановою Тернопільського окружного адміністративного суду від 9.06.2011 р., вперто не визнають наступних за черговістю членів списку  ВО “Свобода”  депутатами обласної ради на місце тих, що вибули.

–         Таким чином блокується робота обласної ради, – наголошує Леонід Бицюра. – Оскільки понад 10 депутатів не набули повноважень тільки через те, що ОВК очолює представник КПУ, а діяльність контролює Партія Регіонів.

Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.