Тернопільський нардеп вимагає від Азарова розв’язати низку проблем Тернопілля

22 березня 2013 року під час засідання Верховної Рада України оголошено та скеровано два депутатські запити народного депутата-свободівця Михайла Головка до Прем’єр-мінстра України Миколи Азарова. У запитах націоналіст вимагає від Азарова вжити заходів щодо розв’язання низки проблем у виборчому окрузі №164, представником якого він є.

Зокрема, народний депутат повідомляє, що до нього звернувся трудовий колективу Почаївської районної комунальної лікарні, який стурбований запланованим скороченням штату медпрацівників.

“Працівники стверджують, що відповідно до Концепції реформування галузі охорони здоров’я в 2013 році, яку затвердило управління охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації, заплановано оптимізацію ліжкового фонду зі скорочення хірургічних ліжок місць Почаївської РКЛ. Такі дії владців не дадуть можливості надавати медичну допомогу вагітним, породіллям, хворим із хірургічними захворюваннями. Це може стати загрозою для життя і здоров’я пацієнтів, а також призведе до скорочення 20-ти штатних одиниць медичних працівників та звільнення 25-ти працівників медичного персоналу Почаївської РКЛ, працевлаштувати яких у майбутньому буде неможливо”, – зазначив Михайло Головко.

У запиті також йдеться про звернення колишніх працівників Підволочиської райсанепідемстанції, яку було ліквідовано 18.12.2012, а всіх працівників – звільнено. Проте з 03.01.2013 розпочався набір працівників у новостворену установу – Підволочиський міжрайонний відділ державної установи “Тернопільський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України”. Та попри це, не всіх звільнених працівників було письмово запрошено на проведений відбір.

“Фактично через так звану “оптимізацію” відбулося скорочення кількості персоналу задля зменшення бюджетних витрат. Такі ж процеси скорочення кількості працівників бюджетної сфери відбуваються і з працівниками сільських бібліотек. Скорочення працівників відбуваються за певною раніше запланованою схемою. Спочатку бібліотекарів переводять на півставки, згодом відбувається скорочення штатної вакансії. Далі сільська бібліотека втрачає кваліфікованого працівника, а жителі-доступу до періодичної преси та художньо-публіцистичної літератури”, – йдеться в запиті Михайла Головка.

Зважаючи на таку ситуацію, націоналіст вимагає від Азарова перевірити наведені факти, а в разі їхнього підтвердження не допустити скорочення робочих місць, які фінансуються з Державного та місцевих бюджетів. Зокрема, Михайло Головко пропонує збільшити в проекті Державного бюджету України на 2014 рік видатки на соціально-економічний розвиток сільських районів та сільського населення України.

Що ж стосується другого запиту – свободівець вимагає розв’язати та врегулювати складну ситуацією в місті Збараж. Михайло Головко інформує голову уряду про звернення міського голови Збаража, у якому зазначається, що в місті не затверджений бюджет на 2013 рік, оскільки в проекті бюджету не забезпечено фінансування в повному обсязі захищених статей. Зокрема, фінансування дошкільних закладів становить лише 70%. Критичною залишається також і ситуація з реконструкцію водопровідної мережі в місті Збараж. У 2011 році на ці роботи було виділено 1459,628 тис. грн. та виконавцем указаних робіт було визначено ТзОВ “Будпласт” за рішенням управління капітального будівництва Тернопільської ОДА. Після завершення робіт водопровідна мережа не працює оскільки не здана в експлуатацію.

“У місті також немає очисних споруд (на які вже виготовлено проектно-кошторисну документацію, що пройшла експертизу), оскільки на проведення робіт потрібно 23804,465 тис. грн. Окрім цього, капітальний ремонт покрівель багатоквартирних житлових будинків потребуватиме 1332,234 тис. грн. Враховуючи вказані факти, уряд Азарова має перевірити цю інформацію та в разі підтвердження вжити заходів реагування, а також передбачити під час внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2013 рік” видатки на вирішення соціально-економічних проблем Збаража”, – наголосив народний депутат України, обраний у виборчому окрузі №164, свободівець Михайло Головко, – повідомляє прес-служба Тернопільської обласної організації ВО “Свобода”.

-1 thoughts on “Тернопільський нардеп вимагає від Азарова розв’язати низку проблем Тернопілля

  • 16:42 | 25.03.2013 о 16:42
    Permalink

    Для западенцев у которых никогда не было ни Родины, ни национальности постоянно присутствует желание придать себе окраску патриота. Это всю историю мешает им жить и естественно вызывает у настоящих украинцев возмущение. Ну какой может быть украинский националист из этих убогих , если его национальные корни зарыты в Польше, Австрии, Литве, Венгрии и т.д. Даже их «мова» к Украине имеет меншее отношение, чем у папуаса к космосу. Не зря ведь поляки называли их быдлом, это что-то среднее между дерьмом и гавном, насколько они правы!

Коментарі вимкнені.