У Тернополі стартує флеш-моб «Сховай паспорт бабусі»

Ти – молодий, думаючий, освічений , креативний і хочеш жити у Файному місті ? Котре росте, будується і розвивається? В котрому немає злочинності і корупції? В котрому створюються нові підприємства і нові робочі місця? В котрому влада працює на благо міста і громадян? Ти хочеш жити в місті з європейським обличчям і європейською перспективою?
Так ось : нічого в тебе не вийде! Бо не ти вирішуєш!
Бо в тебе є бабця. Бабця – то страшенно потужний двигун, котрий на холостих оборотах історії умудряється розвити шалену інерцію з минулого і привести до влади халявномакаронних гречкоозаврів містечкової політики . Після чого сама бабця, як лох-неський релікт, залягає на лавочку і теребить насіння, спостерігаючи, як гречкозаври крадуть все, що погано лежить.
А через чотири роки бабця, все-одно, проголосує знову за тих же гречкозаврів. В надії, що вони вже накралися.
Це замкнуте коло. Доки бабця вирішуватиме твоє майбутнє з висоти свого маразму і глибини свого минулого, ти будеш жити в місті, де все життя підпорядковане гречкозаврам.
Хочеш щось змінити? Це просто. Європейський досвід Польщі – як дороговказ.
Купи бабці валідол. І сховай бабцін паспорт.

-1 thoughts on “У Тернополі стартує флеш-моб «Сховай паспорт бабусі»

  • 09:26 | 11.09.2015 о 09:26
    Permalink

    Нарешті! Але крім пенсіонерів до соціально вразливих від тиску(у т.ч. підкупу) людей належать і студенти. І до чого тут фото Надала? Інші святі?

Коментарі вимкнені.