У жовтні можливо будуть вибори до Тернопільської обласної ради

Про можливі терміни проведення перевиборів Тернопільської обласної ради спікер українського парламенту сказав на брифінгу після Погоджувальної ради сьогодні, 25 травня, – пише За Збручем.

– Як нам вийти, щоб чергові вибори до Тернопільської обласної ради та Київради відбулися в 2015 році, – вів мову Литвин. Для цього рада має прийняти політичне рішення і обрати нові ради, але вони мають працювати до 2015 року і потім синхронізуватися з черговими місцевими виборами по всій країні.

У такий спосіб спікер ВРУ спростував думку, що провладна більшість не буде призначати вибори мера Києва до 2015 року.

На думку Володимира Литвина, датою нових виборів мера Києва має стати день проведення парламентських виборів – 28 жовтня.

Про дату можливих виборів на Тернопільщині Володимир Литвин прямо не сказав. Однак, очевидно, що говорячи про ситуацію в Києві, мав на увазі й перевибори Тернопільської облради, бо починав він розмову про Київ зі згадки про Тернопільщину.

-1 thoughts on “У жовтні можливо будуть вибори до Тернопільської обласної ради

  • 13:35 | 26.05.2012 о 13:35
    Permalink

    ТЕРНОПІЛЬСЬКІ ПЕРЕВИБОРИ: ЕКСПЕРИМЕНТ №2… Вибори до Тернопільської облради найймовірніше відбудуться набагато раніше 28 жовтня. Рішення про ці вибори ВРУ може прийняти вже наступного сесійного тижня разом із рішенням про вибори київського міського голови. Залишилося тільки офіційно підсумувати неможливість подальшої роботи нинішнього складу облради, паралізованої зазделегідь запланованим невведенням ТВК нових депутатів та продуманим ігноруванням (за надуманими приводами) сесійниих засідань провладними фракціями. Цих виборів прагнуть усі. “Свободі” вони вкрай потрібні, щоб напередодні виршальних для її подальшої політичної долі парламентських виборів, повсюдно голосно заявляти (виправдовуючи тим самим свою неготовність вирішувати, наявними у неї кадрами, проблеми області): “Ми хотіли працювати-нам не дали”… Партії влади вибори облради потрібні, як і дочасні її вибори в 2009 році, для заміру електоральних уподобань Західної України та випробовування нових “виборчих технологій”…

Коментарі вимкнені.