Уряд втратив елементарне почуття страху, – понад 260 справ щодо фактів корупції у вищих ешелонах влади передано в НАБ

Корупція настільки вгризлася в життя країни, що для боротьби із неї потрібно задіяти масштабну національну кампанію із залученням кожного українця.

Про це заявив секретар Антикорупційного комітету ВРУ, лідер «Народного контролю» Дмитро Добродомов в ефірі програми «По суті» на телеканалі «NewsOne».

«Потрібно визнати – сьогодні у корупційних схемах задіяні всі. Навіть прості українці стають заручниками «подяк» у поліклініках, школах. А є ще й топ-корупція, про яку говорив під час свого виступу у парламенті Джон Байден дивлячись в очі Прем’єр-міністру Яценюку», – констатував народний депутат.

Він зауважив, що уже 260 справ щодо фактів корупції у вищих ешелонах влади вже передано в Національне антикорупційне Бюро.

«Уряд втратив елементарне почуття страху, не кажучи вже про совість і моральні якості. Інакше, як пояснити, що після усіх подій, що відбулися в країні, після усіх очікувань і сподівань – і надалі так цинічно обкрадається країна», – наголосив Добродомов.

Народний депутат переконаний: Україна зараз потребує національної кампанії, в основі якої буде теза: починати боротьбу з корупцією треба з себе.

«Партія «Народний контроль» уже зробила свій крок для початку такої кампанії. Ми розробили і починаємо реалізовувати «Антикорупційний план». Зокрема, наполягаємо на перезавантажені судової і правоохоронної систем, на відкритих конкурсах на посади. Але, видається, саме це і є неприйнятним для нашого Уряду», – резюмував Дмитро Добродомов.

Нагадаємо, 11 грудня Прем’єр-міністр Яценюк звітуватиме перед парламентом. Водночас, «Народний контроль» уже виступив із заявою про необхідність негайної відставки чинного Уряду одразу після звіту у ВРУ.

Коментарі вимкнені.