Вибори 2012 на Тернопільщині: Михайло Савчук критикує конкурентів, які не дбають за громаду

Міський голова Гусятина, кандидат в народні депутати по 166 виборчому округу Михайло Савчук, вважає що слово “депутат” — пусте місце, яке нічого не варте, а щоб покращити життя громаді, необхідно не просто пройти у Верховну Раду і “залягти на дно” до наступних виборів, а невпинно працювати й виборювати інтереси населення, забуваючи про свої.

 1.Навіщо ставати народним депутатом?

Щоб змінити Україну на краще, щоб виборець не шкодував за свій голос. Треба посадити злочинну владу, повернути демократію, права населенню. Треба ставити перед собою високі цілі і їх добиватись, а не пропадати, одразу ж після виборів. Чимало кандидатів з мого 166 виборчого округу, такі як Давиденко і Люшняк,  залишаться для виборців лише на фото і плакатах, бо вони не спілкуються з громадою, не знають чого хоче народ. Зараз на Тернопільщині бардак, бо немає депутатів, які б дбали за край.

 

2.Чи є конструктивні сторони в конкурентів і якщо, так, то які?

— Немає ніякого конструктиву. Мої конкуренти все життя працювали лише на себе, а не на благо населення. Присутня лише балетристика. От наприклад, Давиденко висуває зараз ідею закриття Комупністичної партії, а самому 5 років подобались ідеї цієї партії….

 

3.Ваше ставлення до Президента Віктора Януковича, до діяльності Партії регіонів та правлячої коаліції?

— Негативне, безперечно. Перш за все, лідер нації має бути кришталево чистим і чесно обраним народом, а наш діючий президент не наділений такими якостями.

4.Скільки вартує Ваша кампанія? І Скільки людей у вашій команді?

— Працює зі мною дуже мало осіб. Гроші використовю малі, бо реклами в мене немає, жодних агітаційних матеріалів не роздруковую, виключно живе спілкування з  виборцями.

Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.