Як ДСНС-ники рятували вибори на Тернопільщині

Спостерігач громадянської мережі ОПОРА у м. Збараж зафіксував на ОВК № 134, що члени дільничних виборчих комісій прибували до окружної комісії з печатками, при транспортуванні виборчої документації пакети з бюлетенями були відкритими, заповнення протоколів відбувалося у приміщенні ОВК і там же заклеювали пакети.

ОПОРА попереджає, що підробка виборчої документації є злочином, передбаченим ч.2 ст.158 Кримінального кодексу України та карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років з  позбавленням  права  обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від двох до трьох років.

Також на ОВК у приміщенні, де знаходилися бюлетені о 4 годині припинилося електропостачання. На момент відсутності світла у кімнаті знаходився спостерігач ОПОРИ, голова та два члени ОВК .

«Пересвідчившись, що ніхто у кімнаті не намагається вчиняти протиправні дії та відсутня паніка, я спробував з’ясувати причину відсутності світла. На запитання, чому немає світла, голова ОВК не змогла надати відповідь. Потім приїхали із ДСНС та намагалися встановити причину відсутності світла у кімнаті, але безрезультатно» – каже короткотерміновий спостерігач від ОПОРИ Гнида Павло.

Ця подія зафіксована у Державній службі надзвичайних ситуацій у Збаразькому районі:

«На окрузі № 164 з центром у Збаражі, в одному з приміщень комунальної структури «Національний заповідник «Замки Тернопільщини», де працювала ОВК, 27 жовтня о 3:55 було припинено електропостачання.»

За словами директора департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму Тернопільської облдержадміністрації Василя Ясіновського, причина виникнення надзвичайної ситуації – зношеність внутрішньої електромережі.

О 4:45 бригада аварійно-відновлювальних робіт Збаразького району відновила електропостачання.

 

 За коментарями звертайтеся:

Ергешова Рустамакоординатора Громадської мережі ОПОРА в Тернопільській області

+380989928330

rustamchyk@gmail.com

Юрій Смикпрес-секретар Громадської мережі ОПОРА в Тернопільській області

+380977808830

Коментарі вимкнені.