Ющенко на «мажоритарку» не піде, Ющенко «мажоритарку» обійде…

Чутки про те, що Віктор Ющенко підшуковує виборчий майданчик, щоб балотуватися восени до Верховної Ради, мусуються вже кілька місяців. Віктор Андрійович, мовляв, приглядає для себе котрийсь із мажоритарних округів у Західній Україні. Хоча сам Ющенко запевняє, що «мажоритаркою» не цікавиться.

«Я вирішив для себе, що йти по округу не можу, тому що це слабка позиція. Вона б свідчила про те, що я подбав про себе, знайшов округ, де пройду, і мене не цікавить, що буде з моєю політичною силою», – заявив Ющенко в інтерв’ю Weekly.ua, – пише Острів.

Невже Віктор Андрійович зібрався у списку «Нашої України» з її провальним рейтингом до парламенту пробиратися?

Ні, плани у Ющенка ще фантастичніші.

«Моя й інші політичні сили, – каже, – пройдуть процес консолідації й виступлять як єдина політична платформа. Я ж буду у тому місці й у тій якості, які будуть необхідні для цього політичного руху… Буде це перший номер у списку або сто перший, або взагалі ніякий – я прийму будь-яку відповідь на це питання».
При цьому відповідаючи на питання, чи буде він балотуватися на посаду президента на наступних виборах, Ющенко заявив: “Нецікаве питання, я не хочу на нього відповідати. Шановні, я молодий, проте вже побував на всіх головних посадах в цій країні. І якщо є можливість далі експлуатувати це ім’я для України, даю слово, я буду його експлуатувати”.

Водночас, кажучи про те, хотів би він бачити свого сина Андрія в політиці, третій президент сказав: “Ні, він не повинен повторити мою помилку. Не скажу, що політика – це мій активний вибір. Багато років я робив все, щоб не потрапити в політику. Навіть коли товаришував з В’ячеславом Максимовичем Чорноволом, допомагав матеріально Народному руху, не бачив для себе місця в політиці”.

Наразі Ющенко найбільше часу приділяє проекту, який планує реалізувати в найближчі 10-15 років, – це створення Інституту президента Віктора Ющенка. Він формує раду цього інституту, шукає партнерів. “Як правило, це європейські, американські президенти, прем’єри, з якими мені довелося працювати, які є моїми однодумцями. Наша мета – спонукати обидві частини суспільства, громадські організації до діалогу, до формування соборності української держави”, – пояснив Ющенко.
Нагадаємо, що у вересні 2011 року, голова партії “Наша Україна” Віктор Ющенко заявив, що партія йде на вибори і він очолить її список.
А пізніше появилася така інформація

Ющенко не братиме участі у парламентських виборах 2012 року, – заявила його прес-секретар Ірина Ванникова на своїй сторінці в Facebook

Коментарі вимкнені.