ІТ-волонтерка з Тернополя пропонує рішення, як подолати пекло черг паспортних приписок

Електронну чергу на «прописку» ініціює створити у Тернополя місцева активістка Катерина Кондратюк. Петицію відповідного змісту жінка зареєструвала на сайті Тернопільської міськради.

–         Реєстрація місця проживання – найпроблемніша послуга міської ради. Кожного дня люди стоять в довгих чергах. Просимо вас дати згоду на створення безкоштовної електронної черги I-Gov для реєстрації місця проживання в м.Тернопіль, яка значно допоможе містянам економити час і не стояти годинами, а приходити на визначений час,- йдеться у петиції.

На своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук Катерина пише, що регулярно на різних форумах читає про черги на прописку. Зустрічає також нерозуміння, що таке електронна черга і як вона працює.

–         Ми пропонуємо безкоштовну (!) електронну чергу для попереднього запису, яка не буде покривати 100% часу. Звичайно ж електронна черга має працювати паралельно з живою, бо не всі мають доступ до інтернету і не всі знатимуть про таку можливість. Ще один важливий нюанс – довжина черги має бути не довше 2 тижнів, інакше люди просто забувають або в них змінюються обставини,- написала пані Катерина у Фейсбуці.

Станом на сьогодні петицію підтримали дві сотні тернополян. Ознайомитися та підтримати ініціативу можна ТУТ.

https://e-dem.in.ua/ternopil/petition/view/974 – петиція

Коментарі вимкнені.