Гвіздок у духовність гусятинців

В Гусятині сталася надзвичайна подія. Зранку гусятинці мали можливість помітити, що центральний вхід в церкву Пресвятої Богородиці забито дошками, – пише портал Гусятин. Чому так насправді сталося? Частина парафіян під проводом нового о. Петра, призначеного Бучацькою Єпархією, мали за мету цієї неділі відправляти Службу Божу на 1-му поверсі в церкві, оскільки, о. Роман не хоче виходити  на контакт ані з новим священником, ані з керівництвом церкви, ані з парафіянами, та  не дозволив відправляти Служби Божої у підвальному приміщенні. Як пояснити поведінку о. Романа?

Невже блокуючи двері до церкви отець прагне підвищити духовність гусятинців. Чи ті молоді парафіяни, в котрих віра і так є досить крихкою, дивлячись на приклад отця, ствердять себе в вірі? Чи можливо ця поведінка взагалі вб’є бажання іти до церкви? Невже це почуття Смиренності, Справедливості та Всепрощення, про які о. Роман в щонедільній проповіді говорить по півгодини, спонукає його та його прихильників не впускати у церкву людей, які завжди його підтримували у скрутну хвилину (а тих хвилин було не мало) та в будівництві церкви. Невже отець поділив парафіян на “своїх” та “ворогів”? Та чи насправді у Священника бувають вороги???
Дуже багато запитань на які кожна людина дає собі окрему відповідь. Під час великоднього посту Бог дає нам усім великі випробування. Шановний о. Роман згуртуйте громаду, дайте відповідь на усі запитання тому що тільки Вам одному це під силу.

Коментарі вимкнені.