„Які гроші – такий телефон!”, – теребовлянка не дала себе ошукати

Як то кажуть – не на ту натрапив! Теребовлянка не лише  швидко зрозуміла, що її намагаються „провести”, а ще й подала добрий урок негіднику.

Дівчина розповіла свою історію на сторінках популярної групи  „Зізнання Теребовля” у соцмережі. За її словами, після подачі оголошення про продаж телефону на ОЛХ, до неї зателефонував чоловік. Навіть не торгуючись він сказав, що купує та перерахує оплату на картку Приватбанку. Телефон попросив відправити автобусом, мовляв „потрібно скоріше організувати подарунок для племінниці”. Гроші  пообіцяв „скинути”  о 15:30, а о 16:00 дівчина вже мала відправити посилку.

Неладне дівчина запідозрила, коли диктуючи номер своєї картки, ім’я і прізвище, невідомий запитав про прив’язаність цього номера мобільного телефону до карти. Теребовлянка швидко зорієнтувалася, і замість того, щоб покласти слухавку продовжила „гру”, повідомивши інший номер мобільного.

Чоловік зателефонував о 15.55 год, перепитав чи в силі домовленість і сказав, що вже біля банкомату. Не встигла дівчина заблокувати телефон, як на продиктований нею мобільний номер приходить смс (на фото). У цьому смс підроблено банківське повідомлення.nIrWhrNK0rk

Маючи можливість переглянути баланс на картці через онлайн-акаунт, вона лише переконалася – на рахунку ніяких нових зарахованих коштів не було. ”Далі в мене підсилився адреналін і голова бажала помсти”, – пише відчайдушна дівчина і одразу придумала зворотній розіграш.

Коли чоловік зателефонував, вона вигадала „синій автобус”, який повинен прибути на головний автовокзал приблизно о 16:50. До того всього дівчина наголосила, щоб покупець був на вокзалі ще о 16:40, бо ж автобус може приїхати раніше. У водія потрібно забрати чорний пакет і сказати „посилка від Стець” – придумала легенду.
”Але тут вся краса і випадковий збіг обставин робить своє”, – пише вона, адже „о 17:05 він телефонує і говорить, що шофер не віддає йому посилку”. Додаючи масла вогонь, теребовлянка запитала чи в правильний автобус він зайшов, а той розгнівано у відповідь почав описувати одяг, у якому був шофер.
”Моє обличчя потрібно було бачити. І тут я вже не втрималась і говорю: „Які гроші такий телефон”, – розповідає переможниця ситуації. А зловмисник вмить перейшов на російську і випалив: „Ай да развела меня, Наташа! Хитрая лиса! Сколько тебе лет, девочка? Я впервые так делаю, честно. Я тут уже на водителя накричал чтобы ехал назад за телефоном. Да, хорошо меня сделала”.

Будьте уважними, дорогі теребовлянці! А також мудрими.  І запам’ятаймо після цієї ситуації кілька простих правил, які збережуть нас від обману.

Ілона Козар

Джерело  – “Інформаційний портал ТВОЄ МІСТО||Теребовля”.

Коментарі вимкнені.