Як тернопільська «Свобода» «Правий Сектор» використовує

Що ближче до виборів, то все більше розцвітає Файне місто політичною рекламою. Не гребують піар-технологи нічим. В хід ідуть не лише здобутки рекламованої політсили, чи кандидата, поливання брудом конкурентів, брехня і цинізм. На цих виборах політтехнологи вдаються до відвертої маніпуляції свідомістю виборця. Факти і деталі перекручуються до невпізнаності, спотворюється реальний стан речей, створюючи у виборців хибну картину дійсності. Спитаєте : де і як?
Так у спецвипуску газети «20 хвилин» журналісти наводять перелік земельних ділянок, парків та скверів, які міська влада Тернополя планує віддати під забудову. Йдеться, зокрема, навіть про місцевий цвинтар.
Не маючи чим крити цю інформацію, і, навіть, не пробуючи виправдовуватись, в ефірі “Ух-радіо”, котра належить депутатові міськради від ВО “Свобода” Ю.Фартушняку, запускається новина про те, що сторінки газети “20 хвилин”, саме з інформацієюпро зловживання міської влади, оброблені невідомою психотропною речовиною, котра використовується російськими спецслужбами і несе загрозу життю і здоров`ю мешканців Тернополя.
Все просто. З точки зору пана Фартушняка,інформація про дерибан землі в Тернополі і перепланування парків і зелених зон шкодить здоров`ю мешканців міста. А самі земельно-забудовні афери і винищення зелених насаджень ніяк не впливають ні на екологію міста, ні на стан здоров`я тернополян, ані на наповнюваність міського бюджету.
Наступне маніпулювання інформацією від тернопільських “свободівців” полягає в тому, що кандидат на посаду міського голови Тернополя від партії «Батьківщина» Михайло Ратушняк розповсюдив в соцмережі заяву Дмитра Яроша (лідера ПС) з вдячністю та домовленістю про їх співпрацю. Разом з заявою було оприлюднене і спільне фото, де Ярош та Ратушняк тиснуть руки один одному.
Піарщики “Свободи” вирішили використати цей факт для компроментації М. Ратушняка і його політсили, а також самого лідера Правого Сектору Дмитра Яроша. Через підконтрольні їм ЗМІ поширюється інформація про те, що “Батьківщина” використовує ПС у своїх рекламних цілях.
На прес-конференції, котру проводив заступник лідера ПС Андрій Шараскін (позивний Богема), і де були також присутні представники прес-служби “Свободи” , наголошувалось вкотре, що Правий Сектор, як політична партія, не бере участі у виборах і не підтримує нікого з кандидатів.
Але, судячи з усього, піарників “Свободи” це нітрохи небентежить. Адже, до виборів лишається менше тижня, а влада і безкарність настільки засліплюють очі, що в хід ідуть будь-які засоби. Мета, мабуть, їх виправдовує.
А мета – отримати ще одну каденцію і завершити, таки, дерибан тернопільської землі. А там – хоч і трава не рости…

Дзвінка Торохтушко

Коментарі вимкнені.