Фермер живцем четвертував німкеню, помстившись за тортури батька в гестапо

У Франції ухвалено вирок хліборобу, який по-звірячому вбив літню іноземку. Фермер по черзі відпиляв у ще живої німкені кінцівки, а потім обезголовив знівечену жертву.

На допиті злочинець пояснив, що садистська розправа стала помстою за його батька, якого катували в 1944 році в катівнях гестапо, – пише ТСН

До довічного тюремного ув’язнення засуджено 58-річного відставного чиновника, а нині фермера Ів Бюро.

Втім, уже через 20 років страшний вбивця отримає право на умовно-дострокове звільнення, пише газета The Daily Mail.

Суд навіть дещо пом’якшив пропозицію прокуратури, яка рекомендувала призначити підсудному 22-річний мінімальний термін відбуття покарання.

Бюро визнало його винним у безпрецедентному звірячому вбивстві літньої уродженки Німеччини Едіт Мур.

Злочин було скоєно на фермі засудженого в Вердоні, неподалік від живописного курорту Дордонь на південному заході Франції.

Як випливає з матеріалів справи, Ів Бюро викрав 68-річну Едіт Мур, коли пенсіонерка пішла з дому, щоб зустрітися з чоловіком і поснідати в романтичній обстановці в ресторані.

Фермер затягнув заручницю в сарай і прив’язав її за руки і за ноги до сходів. Потім він почав витончено знущатися над жертвою, відроджуючи найстрашніші середньовічні тортури.

Зокрема, француз по черзі відрізав бабусі пальці. Покінчивши з пальцями Едіт, француз відчленував їй ноги і руки, використовуючи різницький ніж і топірець для рубання м’яса.

Лише після цього нелюд обезголовив жертву, припинивши її муки. Проведена судмедекспертиза підтвердила, що до останнього моменту жінка була жива.

Наруги продовжилися і після смерті Едіт. У неї були відрізані груди, вирване серце, а матку і один з пальців пенсіонерки поліцейські не знайшли досі.

Розчленовані останки Ів Бюро склав у сумку і кинув у сусідню водойму. Пізніше він дістав їх з води і вивалив разом з добривами на кукурудзяному полі в декількох кілометрах від місця зникнення Едіт.

Ів Бюро зовні справляв враження добропорядної людини. Він одружений і виростив двох дітей.

 

Коментарі вимкнені.