Замість анонсованих бронежилетів 5-класу тернопільським бійцям вручили 3-го?

У п’ятницю Тернопіль плакав. 110 тернополян поїхали захищати Україну. На центральну площу міста проводжати Героїв прийшло чимало людей – це і рідні, знайомі та небайдужі мешканці міста. І також… чимало чиновників, які попіарились на самому болючому. Майже півгодини зачитували список благодійників. І саме ж стільки дали часу на прощання бійців з рідними.

Після від’їзду військових  до журналіста «Погляду» підійшла одна з мам, яка проводжала в цей день свого сина на війну.

–          Синові мали видати бронежилет третього класу. Його навіть не перевіряли. Начальство сказало, що не має куль, щоб їх пристрілювати. Тому ми власними силами купили синові бронежилет 4-класу. А нам привселюдно,  в присутності хлопців, батьків сказали, що їх всім забезпечили, що забезпечили бронежилетами 5-класу. Я бачила, як прокотилась хвиля ухмилок. Адже ми всі чудово знаємо з якими бронежилетами вони поїхали. Не було можливості сказати, що це брехня. Та й ми не були готові до такого, – розповідає пані Наталія.

Пізно ввечері нам зателефонували ще одні батьки, які повідомили, що один з автобусів, який був урочисто подарований бійцям у присутності сотень людей, двічі ламався по дорозі до Києва.

– Дзвонить син, каже що гуляють, відпочивають під Дубном, – каже пан Михайло.

 

-1 thoughts on “Замість анонсованих бронежилетів 5-класу тернопільським бійцям вручили 3-го?

  • 09:53 | 18.09.2014 о 09:53
    Permalink

    Бо, якби багатії тернопільські помагали, то такого би не було. А то скільки їх є, а допомагають одиниці. Тіки чув шо Заставний 4 машини купив, і ше хтось одну ретро машину відправив на потреби Ато. А решта? Де решта???

Коментарі вимкнені.