Комуністи вимагають до Євро-2012 «очистити» західноукраїнські міста від націоналістичної символіки

Між тим у Харкові відкривають меморіальну дошку Йосипу Сліпому. Його комуністи теж вважають нацистським поплічником.

Виступаючи у Верховній Раді представник Комуністичної партії України Євген Царьков заявив, що Львів «буквально напханий символікою нацизму». Тому гості, які приїздитимуть на європейський чемпіонат з футболу, на його переконання, будуть здивовані і обурені. Особливо, на думку депутата Царькова, негативну реакцію може викликати меморіальний комплекс Степанові Бандері, будівництво якого завершують у Львові.

У коментарі Deutsche Welle голова Львівської обласної ради Олег Панькевич заявив, що передусім треба позбутися комуністичних рудиментів, і засудити комуністичний режим на міжнародному рівні. А завданням місцевих рад і громади є активно пропагувати національні цінності, і розповідати іноземним гостям, що приїздитимуть на футбольну першість, правдиву історію про «наших національних героїв», каже голова облради. «Наявність пам’ятників має викликати зацікавлення, а це, у свою чергу, спонукатиме дізнатися правду, правдиву історію, що стане нашим спільним успіхом», –  каже Панькевич.

Пікет і в Харкові

Водночас, за ініціативи, сприяння та фінансування львівської громади, у Харкові на вівторок заплановане відкриття меморіальної дошки Патріарху Йосипу Сліпому. Дошку встановлять на фасаді будинку, колишньої пересильної тюрми, де кілька тижнів жив Патріарх УГКЦ під час етапу до Мордовських таборів. У листопаді минулого року пам’ятний знак публічно знищили, за рішенням суду, бо його встановлення не було узгоджене з громадою. Категорично проти встановлення пам’ятної дошки виступають комуністи, які запланували пікетувати урочисте відкриття.

-1 thoughts on “Комуністи вимагають до Євро-2012 «очистити» західноукраїнські міста від націоналістичної символіки

 • 22:03 | 22.02.2011 о 22:03
  Permalink

  пропоную до ЄВРО-2012 очистити українські міста від комуністів))

 • 23:58 | 22.02.2011 о 23:58
  Permalink

  гарна ідея)))

 • 09:02 | 23.02.2011 о 09:02
  Permalink

  Й. Сліпий наш земляк, а памятник в Харкові – за ініціативи, сприяння та фінансування львівської громади. Ганьба для Кайди!!!!!

Коментарі вимкнені.