Петра Яснія встановлено на головному навчальному корпусі вишу

Барельєф на честь ректора і науковця24 травня, в рамках відзначення Дня університету, відбулося відкриття барельєфу ректора Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя 2007-2021 рр., член-кореспондента НАН України, професора Петра Яснія.

Урочисто відкрили барельєф очільник вишу Микола Митник та духовний капелан Ярослав Шевчук.

Вшанувати пам’ять ректора зібралась велика університетська спільнота, для якої Петро Володимирович назавжди залишиться видатним науковцем, справедливим керівником та доброю і чуйною людиною.

Микола Митник наголосив, що Петро Володимирович, пройшовши шлях від студента до ректора, активно працював на зростання авторитету та іміджу університету, міста й області. «Самовіддана педагогічна та наукова праця Петра Володимировича, його мудра й виважена управлінська діяльність завжди були прикладом для університетської громади і такими будуть надалі», — зазначив Микола Мирославович.

На захід прийшла сім’я Петра Яснія. Його дружина Оксана Романівна поділилась щемливими спогадами про багатогранну особистість того, хто був міцним фундаментом для своєї родини та будівничим Храму науки і знання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *