“Слава Україні!”, розсічені пальці, або Як “сталеві” тернополяни в Маріуполі перемогли (фото)

Перемогу на турнірі «Лед и сталь», який вже третій рік відбувається у м. Маріуполь, отримали тернопільські лицарі ще наприкінці січня.

Через погодні умови на поєдинки не змогли дістатися лицарі Бердянська, Мелітополя і Донецька. Тому за головний титул боролися команди з Маріуполя та Тернополя. До слова, за кілька днів до маневрів погода була зовсім не «крижаною», тому всі учасники боялися зриву заходу. У минулому році такий прецедент уже був. На щастя, все обійшлося.

Команда з Тернополя «Галицька дружина» вперше взяла участь в зимових маневрах «Лід і сталь». Гості вітали глядачів і учасників кличем «Слава Україні! Героям слава! »

Перше поранення – пальці в крові. Учасник тернопільської команди Федір Приступа недбало витирає її снігом і, посміхаючись, каже: «Вам здається, немає ніякої крові! Просто розсікли трохи пальці. Це зовсім не травма. Вона мені не заважає. Зараз побачите, як ми вийдемо, і ви навіть не помітите різницю між тим, чи була у мене до перерви травма, і чи є вона в мене зараз ».

Клуб історичної реконструкції «Галицька дружина» був заснований у 2010 році на історичному факультеті Тернопільськго педагогічного університету. З тих пір лицарі активно беруть участь в різних турнірах і фестивалях по всій Україні. Сама «Дружина» говорить про це так: «Скоро не залишиться такої точки, де не було б встромленим древко нашого прапора. Тобто ми тут були, і там теж були, і тут вже побували! Ми приїжджаємо, а там у нас друзі, з якими потоваришували на якомусь фестивалі або ті, з ким познайомилися на іншому фестивалі. Тому це не просто спільнота бійців, це співтовариство друзів. Після кожного бою ми встаємо, обнімаємося, допомагаємо один одному, тому що тут ми всі друзі, ми всі займаємося однією справою. І отримуємо від цього неймовірне задоволення! »

За підсумками фінального бою перше місце посіли гості «Галицька дружина», другою стала трійка Антона Казанцева, Маріупольського військово-історичного клубу. Третє місце у військово-історичного клубу «Іхтіяр», трійка Віктора Бородіна.

У Маріуполі галицькі лицарі билися вперше і за підсумком поєдинків отримали перемогу.

Юрій Романович, новини Тернополі “Погляд”,
за інф. news.guru.ua, tnpu.edu.ua,
фото Клубу історичної реконструкції “Галицька Дружина”

Коментарі вимкнені.