Сказано – зроблено. Громада Підволочиська «відвоювала» у чагарників парк «Злуки» на узбережжі Збруча

Минулої пятниці, 14 липня, мешканці смт Підволочиська зібралися на толоку, аби привести до ладу парк «Злуки», який розташований на березі Збруча, на межі Тернопільської та Хмельницької областей.

Аби прибрати закинутий парк, активістам довелося добряче потрудитися. Працювали чоловіки, жінки, діти і люди похилого віку з Підволочиська, також Волочиська (Андрій Мейхер) та Тернопільська (Юрій Суходоляк) група підтримки. Кажуть, зламали не одні граблі у боротьбі зі сміттям, яке накопичувалося тут, мабуть, впродовж 20 років. Однак з випробуванням ініціативна громада впоралася на відмінно.

Наступну толоку заплановано на 22 липня ц.р. Збір на мосту біля паркової зони о год. 14.00. З собою рекомендують мати захисні рукавиці, граблі, коси, бензокоси з металевим диском, сокири, мішки для сміття.

Фото Wioletta Salko.

-1 thoughts on “Сказано – зроблено. Громада Підволочиська «відвоювала» у чагарників парк «Злуки» на узбережжі Збруча

 • 09:12 | 18.07.2017 о 09:12
  Permalink

  Якщо можеш НЕ писати – то не пиши, а якщо пишеш – зважай на деталі. Таке моє тверде журналістсько-письменницьке переконання. А деталі такі: до прибирання парку Злуки, на жаль, долучилася не вся громада Підволочиська , а лише мешканці окремої вулиці, мотивовані громадською активісткою Віолетою Салко. Саме ці люди дають копоті місцевій владі і змушують її ворушити сідницями. Місцева влада, до слова – ні Підволочиська, ні Волочиська не долучилися ніяк до прибирання ( окрім кількох чиновників від культури), а трактор, який наче б то був наданий для піару місцевого очільника – розвернувся і поїхав з місця прибирання, за словами прибиральників, після першої ж ходки. Працівники комунгоспу не захотіли долучитися до спільної праці також. З Волочиської сторони були присутні Андрій та Галина МАЙХЕРИ ( а не Мейхери) . Андрій – місцевий краєзнавець -аматор, який своєю діяльністю для відродження і популяризації історичної спадщини краю зробив на сьогодні більше ніж Волочиський відділ культури за 26 років Незалежності. Ось такі деталі… А в усьому іншому – най би було…

  • 09:27 | 18.07.2017 о 09:27
   Permalink

   Пи. Си. трактор був наданий у кращих традиціях бюрократизму – вочевидь саме для піару місцевого очільника ( типу, і я орав) а не для допомоги, а втік так швидко, (одразу після першої ж ходки) що його навіть свої ж не встигли запєчатлєть для місцевої преси.
   Ну і ще… зробіть у коментарях функцію редагування… а то коли читаєш те що не відповідає дійсності ( кажуть, ви ще й Збруч Дністром назвали у своїй замітці) то відповідаєш емоційно. І потім хочеться відредагувати. Тому перепитуйте тих, хто організовував акцію та уточнюйте деталі а потім розміщуйте матеріал, друзі.

Коментарі вимкнені.