Студентам у Тернополі – безкоштовний вхід на дискотеку та лояльний дрес-контроль

Відтепер у нічному кубі «Allure» на студентів чекає безліч сюрпризів. Відтепер щосереди вхід зі студентським квитком до 24.00 – безкоштовний, а дрес-контроль – лояльний. Також існуватиме ряд знижок на вхід для студентів і в інші дні – за наявності флаєрів.

А сьогодні, 10 вересня, окрім того, що безкоштовно відпочити можуть усі без вийнятку дівчата, так ще й кожна з них отримає бренді-колу в подарунок.

Але і це ще не все. Саме сьогодні кожен відвідувач нічного клубу зможе отримати запрошення на грандіозне відкриття серії студентських вечірок разом із найскандальнішим «тролем» країни – Олексієм Дурнєвим. Що для цього треба зробити? Нічого надприроднього – лише яскраво розважатися. Працівники нічного клубу безкоштовно роздаватимуть квитки тим компаніям, які знають смак нічного життя та відпочивають найпозитивніше серед усіх.

Нагадуємо, нічний клуб «Allure» нещодавно відсвяткував річницю свого існування в Тернополі. Знаходиться він за адресою: проспект Злуки, 45. Резерв столиків: 098-757-57-57

Слідкуйте за анонсами – в рамках студентських вечірок у наше місто завітає ще чимало молодіжних кумирів. Відкриємо невеличкий секрет, одним із них може стати Віталька, якого знає кожен, хто любить приколи.

Коментарі вимкнені.