Тернопіль страйкуватиме, доки не буде відставки президента та уряду!

“2 грудня 2013 року в Тернополі на Театральному майдані зібралося більше 15 тисяч городян. Кількість протестувальників постійно зростає. Безстроковий мирний страйк проходить без конфліктів. Зараз ми збираємо інформацію щодо підприємств і вищих навчальних закладів, які долучилися до загальноміського страйку і закликаємо усіх небайдужих прийти на майдан”. Про це повідомив міський голова Тернополя свободівець Сергій Надал.

За словами націоналіста, інформацію про тих підприємців, які підтримують страйк, збирають через управління економіки. “Усі вони кажуть, що повністю роботу не припиняють, але частина людей їде на Київ, частина йде на майдан у Тернополі, чергова ж група працівників залишається на підприємствах. Зараз на майдані у Тернополі не менше 15 тисяч людей. Практично всі виші Тернополя приєдналися до загальноміського страйку, крім 4-го училища, працівники та студенти якого через позицію його керівника не можуть приєднатися до нас”, – повідомив Сергій Надал.

Водночас тернопільські перевізники готові надавати необхідну допомогу та їхати на Київ. “Сьогодні збільшилась кількість тих людей, що їдуть на Київ, і є розуміння й підтримка з боку місцевих перевізників. У столиці є координатори, які будуть зустрічати наші автобуси і вказуватимуть, куди їхати, де розміщатися і що робити далі”, – зазначив очільник Тернополя.

За його словами, загальноміський мирний страйк у Тернополі триватиме доти, доки не буде відставки президента та уряду: “План дій на завтра має озвучити страйковий комітет. У нас акція безстрокова – будемо стояти доти, доки в Києві не досягнуть відставки Президента і уряду. Тоді і припинимо страйк”.

-1 thoughts on “Тернопіль страйкуватиме, доки не буде відставки президента та уряду!

 • 07:22 | 3.12.2013 о 07:22
  Permalink

  Другой президент это кто? Клоун Сеня? Кличко с отбитыми мозгами: А может этот вонючий козел Тячгнисрак? Нут уж, пусть будет Янукович

 • 10:39 | 3.12.2013 о 10:39
  Permalink

  Шановна рабиня Оксана, а ну будь ласка зникнула в копанку добувати вугіля для свого хазяіна Януковича. ….. підставка під прапора Ригіоналівські,ганьба тобі. за скільки продалась за 50 чи за 150 грн ?

  • 13:30 | 3.12.2013 о 13:30
   Permalink

   Я киевлянка и никуда бежать не собираюсь. Беги ты вместе со своитм галычанским быдлом в свои вонючие, немытые села крутить свиням хвосты. Это занятие для вас, все равно ничего больше делать не умеете. Приперлись в столицу со своим свинячим рылом да в калашный ряд залезли. Мразь

 • 19:01 | 3.12.2013 о 19:01
  Permalink

  Що рабиня ? Правда очі колить , ви вже давно не киянка…. Бо киянки не шльондри і непродаються за гроші. Киянки це Украінки, а ви шльондра … і ще трішки, потерпи, ще пару днів і лопниш від своєї ненавісті до Українського народу.
  п.с. а Ви зі своїм хазяїном будеш крутити хвости на зоні або в Китаї….

 • 20:07 | 3.12.2013 о 20:07
  Permalink

  немытое, вонючее галычанское быдло. Вы никогда не были украинцами и никогда ими не станете. Давно задницы не подтиоали шляхтичам? Хорошая работа для вас.

Коментарі вимкнені.