Блок Петра Порошенка втрачає голоси через підтримку “Свободи”

Голоси Блоку Петра Порошенка перетікають на користь інших політичних сил. Про це повідомив заступник директора Центру з інформаційних проблем територій НАН України Роман Соломонюк, коментуючи електоральні перспективи політичних сил у Тернополі напередодні виборів.

“З початку жовтня помітна тенденція втрати голосів Блоку Петра Порошенка на користь інших політичних сил”, – зазначив Роман Соломонюк у своєму коментарі.

Експерт назвав також дві можливі причини такої ситуації

“По-перше, це публічна невизначеність офіційних публічних осіб, які представляють Блок Петра Порошенка на Тернопільщині. З одного боку вони говорять про те, що не мають погодженого кандидата з іншими політичними силами. З іншого боку з’являється зовнішня реклама, де зазначається підтримка Блоком Петра Порошенка по Тернополю кандидата від ВО “Свободи”. Виборець став більш критичним і прискіпливим. Коли він бачить недомовки, невизначеність — це може сприйматися, як політична гра. Народ боїться бути обдуреним, як у минулому. Тому шукає альтернативу. Крім того, для значної частини прихильників Блоку Петра Порошенка є неприйнятною підтримка “Свободи”, – зауважує експерт.

Друга причина може бути пов’язана з позицією Президента щодо подій на Сході.

“По-друге, люди не бачать ефективності мирного плану для Донбасу. Наприкінці вересня 61,8 % тернополян вважали за необхідне довести АТО до кінця, очистити регіон від кримінальних елементів та навести порядок. Подібна ситуація склалася також у Центральній Україні. Тобто населення не зовсім позитивно сприймає мирні ініціативи, особливо у ситуації, коли реально війна продовжується і інформація про жертви регулярно з’являється у ЗМІ”, – говорить Роман Соломонюк.

-1 thoughts on “Блок Петра Порошенка втрачає голоси через підтримку “Свободи”

 • 11:17 | 11.10.2014 о 11:17
  Permalink

  Я підтримую Свободу – це політична партія, яка за 23 роки існування незмінила ні ідеології, ні принципів діяльності!

 • 12:57 | 11.10.2014 о 12:57
  Permalink

  Я підтримую Батьківщину – ця політична партія має сильного лідера, яка не втікає від проблем сьогодення і вміє вирішувати найскладнші кризові проблеми країни. Ідеологічно стійка,принципова іх діяльность !

 • 15:02 | 11.10.2014 о 15:02
  Permalink

  Я підтримую правий сектор – ця політічна партія ставить на меті зберегти українську державність, зміцнення країни, її процвітання – вони готові до радикальних дій по відношенню до олігархів і злочинців-корупціонерів

 • 17:00 | 11.10.2014 о 17:00
  Permalink

  Батьківщина демонструє готовність до реформування країни і подолання корупціїу владі. а Тимошенко як лідер дає приклад сильної вольової жінки, що здатна вирішувати проблеми, а не замовчувати їх, прикриваючись пограбуванням країни попередньою владою. нагадаю, що після подій на майдані, винні не знайдені, покарання не відбувають, обкрадання держави – все скидають на януковича, пшонку і азарова, хоча впевнена, що такі є навіть у теперішніх партійних списках і намагаються далі пролізти до державної “кормушки”. чи потрібна нам така змова і об’єднання у ВР?

 • 23:42 | 16.10.2014 о 23:42
  Permalink

  Підтримую “Свободу”!!! Це партія, яка зробить все, щоб підняти Україну з руїн і провести радикальні реформи у всіх сферах суспільства!!

Коментарі вимкнені.