Фальсифікації у Тернополі не пройдуть!

ВО “Автомайдан” Тернопільський осередок, Самооборона Майдану Тернопільщини та Тернопільська Правозахисна Група беруть під свій контроль вибори у Тернопільській області. Громадські організацій Майдану об’єдналися, щоб не допустити фальшування виборів у Тернопільській області. Активісти створюють мобільні групи, які будуть контролювати виборчий процес на дільницях Тернопілля.

Громадські активісти ставлять собі за мету не допустити фальшування виборів у будь-якій формі.
«Каруселі з бюлетнями», заїжджі «виборчі туристи», для яких, швидше за все, й друкували необліковані бюлетені, які виявили в одній з друкарень Тернополя та інші методи фальшування виборів будуть жорстко присікатися громадськими активістами.
Після Євромайдану та під час війна з Росією на Донбасі політичні партії, кандидати на посади мерів, сільських та селищних голів, кандидати у депутати місцевих рад, які будуть застосовувати виборчі «методи Януковича», є зрадниками та ворогами України.
Тому, активісти цих громадських організації попереджують всіх «політиків», що будь-які прояви фальшування виборів будуть притягнені не лише до кримінальної відповідальності, а й до моральної обструкції.
Нагадаємо, в ніч на 21 жовтня в друкарні «Терно-граф», що у Тернополі, представники різних політичних партії-учасниць виборчого процесу виявили необлікований тираж виборчих бюлетенів, надрукованих поза замовленням Територіальної виборчої комісії.
Гаряча лінія +38 67 76 11 0 11 або 0352 400 200

Вибори на Тернопільщині будуть чесними!

Всі фальсифікатори не уникнуть відповідальності!
ВО “Автомайдан” Тернопільський осередок
Самооборона Майдану Тернопільщини
Тернопільська Правозахисна Група

Коментарі вимкнені.