«Коли начальником міліції був Максимов – зупинилися усі злочини», – Ігор Побер про генерала

У ефірі місцевого радіо спілкувався з слухачами голова Тернопільської обласної організації УДАР Ігор Побер. Серед питань, було й про генерала Віталія Максимова. Якщо вірити словам голови цієї організації, то усі злочини самі зупинилися у цей період.
– Я дуже горджуся, що такий кандидат по мажоритарному Тернопільському окрузі, як Віталій Максимов, іде у нас, – каже у ефірі Ігор Побер. –  І коли він працював начальником управляння УМВС у Тернопільській області, ви пам’ятає прекрасно, що зупинилися усі злочини, стільки вбивств було розкрито на той момент, і гучних вбивств, які були у межах України, зупинилися викрадення автомобілів. І якраз Віталій Вікторович Максимов по своїй мірі порядок нам навів. Ви пам’ятає його війни тоді з керівництвом області, з керівництвом служби безпеки. Ви ж знаєте прекрасно, що була одна лінія президента, інша – прем’єра. Я горджуся, що така людина з нами у команді.

-1 thoughts on “«Коли начальником міліції був Максимов – зупинилися усі злочини», – Ігор Побер про генерала

  • 10:55 | 4.10.2012 о 10:55
    Permalink

    Якраз при Максимові Побер з Тарашевським дерибанили землю в Тернополі, напевне тому і хвалить так генерала депутат-жулік. І вікно в “мерсі” Побера розбили, ото був резонансний злочин…вся преса писала.

Коментарі вимкнені.