Олег Барна: Спокій Європи зараз напряму залежить від незалежності України

Народний депутат від Партії «Солідарність – Блок Петра Порошенка» Олег Барна взяв участь у Форумі української молоді діаспори. В залі Одеської обласної ради було підписано меморандум між Міністерством інформаційної політики України та Світовим конгресом українських молодіжних організацій про створення позитивного іміджу України в світі.

«Режиму Путіна, окрім ознак фашистського режиму Гітлера (наявність культу особи, тоталітарність режиму, мілітаризація держави, намагання загарбання нових територій, державна шовіністична ідеологія), притаманні такі ознаки, як використання церкви в  ідеології режиму, відсутність у військових  поняття офіцерської честі та норм міжнародного гуманітарного права, фінансування та надання озброєння, військових інструкторів для нелегальних озброєних формувань на території  інших держав, обстріли територій мирних жителів інших держав з метою  ескалації конфлікту, проведення диверсійної діяльності на території інших держав,  публічне заперечення встановленого факту введення російських військ», – зазначив Олег Барна.

Народний депутат переконаний, що режим Путіна є не просто фашистським, а ультрафашистським, що являє собою гібрид фашизму, дикого олігархізму та тероризму.

«Ми повинні відкрити очі всьому світу на ту небезпеку, що виходить з Росії та з чим зараз зіткнулась Україна. Спокій Європи зараз напряму залежить від незалежності України. Тому представники діаспори повинні стати народними дипломатами, котрі повинні компенсувати недопрацювання та стати перешкодою для  брехливої ідеологічної машини Кремля», – сказав політик.

Коментарі вимкнені.