Після поїздки до Києва очільник Тернопільської обласної державної адміністрації повернувся із синцем?

Після поїздки до Києва очільник Тернопільської обласної державної адміністрації повернувся із синцями?

18 грудня мала відбутися зустріч з журналістами 10 ЗМІ присвячена третій річниці перебування чинного голови ОДА на посаді, яку в терміновому порядку відмінили цитуємо:

«Сьогодні зранку внаслідок спрацювання запобіжно-запірного пристрою при перевищенні максимально-допустимого робочого тиску відбулось відключення від газопостачання споживачів Гусятинського району. У зв`язку із ситуацією, що склалася голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян змінив план своєї роботи на сьогодні і терміново відбув у Гусятинський район».

Іншими словами, поїхав рятувати Гусятинський район – вотчину  соєї дружини – Надії Хоптян. Насправді, очільник ОДА відбув до Києва на термінову незаплановану зустріч в Адміністрації Президента, про це повідомили джерела близькі до очільника області. Очевидно, що керівництву держави не сподобалися «бунтівні» настрої мешканців Тернопільщини і поведінка у цих подіях самого керівника області. Бо до Тернополя останній, повернувся із ушкодженнями обличчя, які схожі на синець, про що свідчать численні відео матеріали, які відзняли журналісти державного телебачення ТТБ, які активно висвітлюють роботу владної вертикалі.

Ось таким вийшов на люди голова Тернопільської ОДА вранці 19 грудня. Дивно, що плани по зустрічі із представниками  десяти ЗМІ раптом змінилися і сама зустріч переформатувалася у інтерв’ю, для двох представників ТОДТРК – Лариси Михальської та Петра Гудими.

На відео з самої зустрічі, яке було відзняте 20 грудня і пішло в ефір ТТБ 21 грудня також видно пошкодження під оком, які схожі на синець. Не дивно, що очільнику нашої області могло перепасти від діючого президента, адже така практика тілесних покарань існувала і в 2006 році були покарані «в область нирки» тоді міністри Лавринович і Толстоухов і в 2004. У стоматологічній клініці на вулиці Зоологічній досі переказують легенду про пацієнта Кірпу: ескулапи тоді поставили міністрові транспорту два мости. Кажуть, Кірпа тоді отримав удар у пах ногою і два удари кулаком в обличчя. Цього було досить, щоб вибити кілька зубів.

UPD 17:30: Після виходу публікації, її прокоментував прес-секретар Валентина Антоновича – Володимир Лех. Він спростував інформацію наведену вище тим, що його безпосередній керівник не був у Києві. Володимир каже, що особисто бачив Валентина Хоптяна, тому переконує, що дана публікація – вигадка.

-1 thoughts on “Після поїздки до Києва очільник Тернопільської обласної державної адміністрації повернувся із синцем?

  • 23:54 | 28.12.2013 о 23:54
    Permalink

    “дана публікація – вигадка” – а жаль!

Коментарі вимкнені.