Подвійна гра тернопільських свободівців, або Чому Сергій Надал не заперечив посланцю Азарова

27 литсопада на засіданні колегії Тернопільської ОДА  був присутній перший заступник міністра охорони здоров’я України Олександр Качур.  Також були присутні міський голова Тернополя Сергій Надал та голова обласної ради Василь Хомінець. Окрім робочих питань на засіданні обговорювалася також ситуація навколо підписання Асоціації з Євросоюзом.

Столичний гість заявив, що зрив урядом підготовки до укладання Угоди про асоціацію з ЄС є “важливим і відповідальним рішенням”.

«Національна та економічна безпека нашої країни є найвищим пріоритетом. І, зваживши всі економічні ризики, було прийняте надзвичайно непросте рішення – про призупинення процесу підготовки щодо підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Сьогодні, вочевидь, ми повинні розуміти, що Асоціація з ЄС – це не членство в ЄС. Для процесу адаптації необхідно приблизно 10 років!» – зачитав наперд заготовану доповідь Олександр Качур.

Голова Тернопільської обласної ради Василь Хомінець та міський голова Тернополя Сергій Надал, які входять у президію колегії ОДА, були присутні під час цієї промови. Обидва «свободівці» не знайшли у собі сміливості висловити ті гасла на підтримку негайної євроінтеграції, які ледь не щодень тиражують під час виступів на Театральному майдані та через засоби масової інформації і не спростували відверту нісенітницю київського чиновника

До речі, Сергій Надал через офіційний сайт міської ради та на особистій сторінці у Фейсбуці написав звернення до ректорів вищих навчальних закладів зупинити навчання на вимогу страйкових комітетів. А Василь Хомінець закликав депутатів органів місцевого самоврядування Тернопільщини зібратися 28 листопада о 14 годині на Театральному майдані Тернополя на загальні збори депутатів органів місцевого самоврядування області.

Ні Надал, ні Хомінець не озвучили ці звернення перед більшістю керівників структурних підрозділів ОДА, голова РДА та головами райрад, які з’їхалися на засідання колегії.

За Збручем

-1 thoughts on “Подвійна гра тернопільських свободівців, або Чому Сергій Надал не заперечив посланцю Азарова

 • 01:59 | 28.11.2013 о 01:59
  Permalink

  Ну нічого собі? Усі центральні ЗМІ цитують Надала як він закликає студентів і ректорів виходити на майдан, а журналістам так важливо щоб Надал про це говорив Хоптяну на нараді, на яку всім наплювати. Ту нараду транслювали телеканали? Обєктивно варто було похвалити Надала, що не побоявся висвітлити свою позицію на ОФІЦІЙНОМУ сайті міської ради.

 • 09:45 | 28.11.2013 о 09:45
  Permalink

  Надал чи не найбільше зараз організаційно помагає Євромайдану в місті.
  В говорити щось Хоптяну, то як горохом об стіну.

 • 10:51 | 28.11.2013 о 10:51
  Permalink

  Надалу не треба нічого говорити. його справи говорять самі за себе! І майдану він помагає найбільше!

 • 11:09 | 28.11.2013 о 11:09
  Permalink

  той заступник міністра сам дозволив студентам мітингувати)))) то що має Надал ще йому казати))) то певно Надал перед тим “поговорив” з заступником і той тоді дозволив студентам йти на майдан)))))

 • 12:11 | 28.11.2013 о 12:11
  Permalink

  от тільки не треба з надала святого робити і героя, бо він і близько ним не є. а ким є дізнаєтесь вже після закінчення каденції, коли вони вже насмокчуться і відпадуть

Коментарі вимкнені.