Степан Барна в ТОП-10 найкращих «губернаторів» України

Протягом 11-ти тижнів редакція Радіо ЄС слідкувала за діяльністю команд ОДА та їх капітанів і в простій і доступній формі (так би мовити футбольного чемпіонату з турнірною таблицею) розповідали слухачам про роботу голів ОДА та їх команд.

Перш за все мали на меті показати, що більша частина регіональної влади працює за старими кліше, методами, шаблонами. Що за радянською звичкою прес-служби ОДА звикли звітувати про вручення нагород почесним юристам, хімікам, металургам, про проведення селекторних нарад, про проведення чемпіонату з Козацького бойового гопака і таке інше!
що зміни дійсно є по всіх регіонах Україні, якщо вони були, і за футбольним принципом сформували рейтинг Губернаторів.

Рейтинг формувався з інформації яка була доступна на сайтах Адміністрацій, офіційних сторінках соціальних мереж та повідомлень прес – служб ОДА. Щотижня за підсумками всіх робочих днів ми оновлювали турнірну таблицю наших Ігор Губернаторів, враховуючи активність, конкретні дії, справи, цифри, і перш за все результат!

Розчаруванням року для нас стала команда Одеської ОДА на чолі із Міхеїлом Саакашвілі, у риториці якого протягом останніх місяців були тільки майбутній час і обіцянки без фактичної реалізації сказаного. Команда Генадія Москаля, судячи з усього, вміє працювати ефективно лише у складних польових умовах (ми побачили двох різних губернаторів на Луганщині та Закарпатті).
Дуже добре проявили себе команди Львівська обласна державна адміністрація/Lviv Regional State Administration та Харківська обласна державна адміністрація , які кожного туру намагалися не відставати від лідерів.

Команда ж Дніпропетровська обласна державна адміністрація, яка перевиконала обласний бюджет більш ніж на 2 млрд грн, першою впровадила систему ProZorro, перевела величезну кількість адмін-послуг в електронний вигляд за допомогою IT-волонтерів із iGov.org.ua, забезпечила всім необхідним центри допомоги АТО , подарувала квартири учасникам АТО та їх родинам, за обласні кошти профінансувала величезну кількість будівництв і ще багато чого, впевнено трималася в трійці лідерів з першого дня чемпіонату і заслужено фінішувала на першому місці.

ДЖЕРЕЛО: https://www.facebook.com/radioec.com.ua/photos/pb.700982950018306.-2207520000.1451115724./867713966678536/?type=3&theater

Коментарі вимкнені.