Виявляється, на Тернопільщині рай – Хоптян розказав Грищенку про тернопільські гаразди

Голова Тернопільської ОДА Валентин  Хоптян під час робочого візиту в область Віце-прем’єр-міністра України Костянтина Грищенка оповів йому про благодать, яка прийшла у домівки тернополян, відколи він очолив область. Дотаційна на 78% область, яка на зорі Незалежності постраждала чи не більше, як після війни, поступово перетворюється на рай. Третій рік поспіль дає рекордний урожай, у селах будують великі  тваринницькі комплекси, елеватори, заводи. Та найбільша наша надія, звісно ж, тепличний комплекс Фірташа у Синькові.  Виявляється, в область почали йти інвестори, адже тут їм створили сприятливий клімат, чого варте тільки «СЕ-БордтНетце Україна».

–         На жаль, ще не всі начальники розуміють  завдання Віктора Федоровича, – констатує очільник краю, – але ми чітко їх знаємо і будемо з ними прощатись.

Оминувши успіхи у медицині та освіті області, після питань економіки і виконавчої дисципліни, Валентин Антонович похвалив фестивальний рух на Тернопільщині з особливим теплом згадуючи нещодавнє гостювання на фестивалі «В борщівському краї цвітуть вишиванки». «На закуску» пан Хоптян залишив улюблену тему – посильна допомога Тернопільщини у боротьбі України за право приймати у себе зимові Олімпійські ігри 2022. До цього часу в області готові побудувати сучасну біатлонну базу у Підгородньому та  гребний канал на ставі.

Доповнив розповідь голови звіт його заступника Василя Гецька, з якого присутні дізналися, що на Тернопільщині найшвидше в Україні зростає валовий регіональний продукт (головним чином це відбувається за рахунок агропромислового комплексу), зростає зарплата і збільшується кількість робочих місць.

Щодо здачі в експлуатацію обласного  перинатального центру (як відомо, його ніяк не добудують), голова ОДА говорити почав, але чомусь не закінчив. З уст Віце-прем’єра  прозвучала інформація про закінчення будівництва перинатального центру у І півріччі наступного року.

 

Адріана Білецька, «Погляд»

Коментарі вимкнені.