Юрій Луценко закликав громаду підтримати Миколу Люшняка по 166-ому виборчому окрузі

Юрій Луценко зустрівся з освітянами Теребовлянського району. Лідер партії «Блок Петра Порошенка» закликав громадян підтримати команду Президента.

«Час єднатися» – це не лише патрійне гасло. Це рецепт виживання України в нинішній ситуації, вважає Юрій Луценко. «Так, Путін зупинився, але думаєте він відступить? Його план зараз з гарячої війни перейти в холодну: закриє газ, оголосить торігвельну війну, дистабілізує фінанси. Але головне – він не пошкодує грошей для ідіотів в балаклавах, які будуть бунтувати в Києві. Бо сьогодні йдеться не про Президента Порошенка, а про нашу державу, яка або встоїть, або нас розділять і тоді «гаплик» Україні. Я вас прошу, дайте більшість Президентській партії, аби найнятий вами Президент міг реалізувати програму, яка, як на мене, є єдиним спасінням всій Україні. Вступ в Євросоюз – це єдине, що може врятувати нас від затягування в чергову кабалу, вивести нас з цього жебрацького стану. Насправді вибір дуже простий: або план Порошенка, або план Путіна. Підтримуючи Блок Порошенка я вас прошу ще підтрмати нашого єдиного кандидата, Миколу Люшняка. В чому сенс такого вибору: найміть лобіста, який може зайти до Президента, Прем’єра або Кабінету міністрів» – звернувся до виборців Юрій Луценко.

Микола Люшняк закликав інтелегенцію підтримати Президента і його команду. Адже лише в такому випадку через кілька років буде у кого запитати про результати проведених рефом.

«Пройшли вибори Президента, ми дали в нашій області 67%. Але Президент є слабкий, у нього немає команди. Він повинен спертися саме на наше плече. Плече не тільки політиків, а й цілого народу. Сьогодні народний депутат – це має бути голос народу, представник громади в столиці, голос цієї громади. І глибоко помиляються люди, які вважають, що він має відбудовувати школи чи ремонтувати дороги. Він має писати законопроекти, які будуть працювати на громаду і дозволять вже у найближчі роки відчути суттєві зміни на краще. Сьогодні історичний час в Україні і ми є учасниками цих змін. Давайте їх зробимо разом» – звернувся до виборців кандидат в народні депутати по 166 виборчому округу Микола Люшняк.

Люди сьогодні краще, ніж політики, розуміють, що час об’єднати зусилля для того, щоб будувати нову державу, вважає Юрій Луценко. Адже полтики вже діляться на партії, готуються до наступних Президентських виборів. «Я їм кажу: вар’яти, ви що, не розумієте, що може нестати країни, в якій ви збираєтесь обиратися? Час попрацювати разом на вихід з цього тупіка! Сісти на весла і в такт однією бригадою і під один барабан виходити з цього радянського болота і входити в європейські води. Не розуміють вони – тоді народ нехай допоможе їм це усвідомити своїм вибором» – зазначив під час зустрічі з освітянами Юрій Луценко.

 

-1 thoughts on “Юрій Луценко закликав громаду підтримати Миколу Люшняка по 166-ому виборчому окрузі

  • 18:26 | 19.10.2014 о 18:26
    Permalink

    При всій повазі до Луценка не гоже вдаватись до адмінресурсу, це неробить честі.А в узгодженості кандидатів просто немає потреби,особливо на Тернопільщині і по 166 округу.Час показав найбільше треба довіряти безпартійним,які не будуть кишеньковими для партії і перебігати з партії до партії як апостол, а будуть відстоювати інтереси громади і служити її як Михайло Мацієвський чим довів своєю діяльністью на благо людей і УКРАЇНИ, а якщо дати йому мандат довіри народного депутата зробить набагато більше. За спину Порошенка хочуть сховатися ті, хто не впевнений у власній перемозі лиш би дорватись до корита.

  • 04:02 | 24.10.2014 о 04:02
    Permalink

    Луцик своє віджив, і він вам не допоможе пане Люшняк .

Коментарі вимкнені.