Завдяки Чайківському Тернопіль став третім по “джинсі”

Інститут масової інформації підбив підсумки конкурсу «Лови “джинсу”» за вересень.

Всього на конкурс надійшла 91 публікація від 13 учасників.

Переможцем стала студентка Інституту журналістики КНУ ім. Т. Шевченка Наталія Патрікєєва, яка зробила огляд районних газет Вінницької області. Наталія надіслала 7 публікацій з ознакою замовності. Наприклад, одинакове інтерв’ю з головою Вінницької ОДА, кандидатом в народні депутати по окрузі №15 Миколою Джига було опубліковане у трьох місцевих газетах «Томашпільський вісник», «Літинський вісник» та «Наше Придністров’я» з промовистим заголовком «Для Вінниччини маю зробити ще більше».

Друге місце посів Віталій Андрушко з Львівської області, який надіслав підбірку антиагітаційних публікацій про кандидата в депутати тетяну Чорновіл в газеті “Наша Батьківщина” (11 публікацій).

На третьому місці — студент факультету журналістики ЛНУ ім. І. Франка Ігор Слотюк. Ігор надіслав 3 однакових публікацій з тернопільських газет, присвячених кандидату в депутати Івана Чайківського. У двох газетах (“Вільне життя” та “Нова тернопільська газета”) ці матеріали були розміщені з позначкою “Політична реклама”, а в третій (“Свобода”) ідентична публікація без жодних рекламних позначок.

Переможці отримують нагороду: перший приз – 250 грн., другий – 100 грн., третій – 50 грн.
Щоб взяти участь у конкурсі за жовтень, надсилайте скан чи фотокопії публікацій з регіональних, районних та місцевих газет, принт-скрін копії з Інтернет-видань та вирізки з газет разом із коротким описом, чому вважаєте цей матеріал «джинсою». Прохання чітко вказувати власне ім’я, прізвище та контактий телефон. Адреса для файлів olga@imi.org.ua з темою «Лови джинсу!» або поштова адреса 02096 Київ, а/с 50. Детальніше тут.

http://imi.org.ua/news/pidsumki-konkursu-lovi-dzhinsu-za-veresen

Коментарі вимкнені.