Бережани шукають таланти

Розпочався прийом заявок на фестиваль-конкурс солістів-вокалістів «Юні таланти Бережанщини-2012».

Триватиме відбір до 10 травня. А вже 25-30 травня в районному будинку творчості усі бажаючі зможуть побачити і почути «соловейків» Бережанщини. Всі учасники будуть нагороджені дипломами районного фестивалю-конкурсу сучасної пісні «Юні таланти Бережанщини -2012», а переможці – цінними та заохочувальними призами.

– В Бережанах такий фестиваль проводиться уже не вперше, – розповіла «Погляду» куратор молодіжного порталу Бережанської міської громадської організації «Рідне місто» Алла Соколовська. – Так, в 2000-их роках він був традиційним, а потім «заглох». Наша громадська організація за підтримки районого відділу освіти вирішила його відновити.

За словами координатора проекту Тетяни Колодницької, учасником фестивалю може стати кожен віком від 9 до 17 років . Для цього необхідно вибрати собі композицію з однієї з трьох номінацій: естрадний вокал, народний вокал, академічний вокал. При цьому співати лише українською мовою, під якісну фонограму (мінусовку). І подати заявку на участь, у районному методичному кабінеті відділу освіти Олійник Галині Степанівні. Деталі за тел: 096 172 52 52, 096 506 16 06

Таким чином зіркою стати може кожен, хто вміє співати. Адже Бережани також мають таланти!

Люба Вовк, “Погляд”

Коментарі вимкнені.