“Обрізана” обласна рада

Хоча Тернопільська обласна рада повинна була мати 120 “штиків”, таких сьогодні не залишилося й 90.

Відповідно для прийняття рішень “свободівській” більшості потрібно не лише 11 союзників, їм відтепер необхідно дослуховуватись і до депутатів з фракції Партії регіонів та Блоку Литвина, їхніх ідеологічних ворогів.

Куди ж поділися депутати? 12-ть мандатів ще півтора року тому не захотіли отримувати представники БЮТ, місце яких за законом ніхто зайняти не може. Двоє депутатів відмовилися від мандатів незадовго до місцевих виборів – Михайло Ратушняк (УНП) та Олександр Льотковський (“Єдиний центр”). Решта 18-ть на виборах здобули мандати інших рад і вирішили позбутися депутатства в облраді. Це «регіонал» Петро Гоч (Тернопільська міська рада), «уенпіст» Тарас Пастух (Бучацька районна рада), “єдиноцентристи” Віктор Щепановський (Тернопільська РДА), Іван Чепесюк (Борщівська РДА) та 14 “свободівців” – Сергій Надал, Анатолій Фарцабей, Ігор Костів, Володимир Карпінський (усі – Тернопільська міська рада), Андріян Гутник (Львівська міська рада), Анатолій Вітів (Волинська облрада),  Марія Бойко (Бережанська міська рада), Роман Наконечний (Тернопільська районна рада), Тетяна Заноз та Володимир Федів (обоє – Теребовлянська районна рада), Олександр Лазарчук (Козівська районна рада), Тарас Рущак (Монастириська міська рада), Андрій Зазуляк (Чортківська міська рада), Володимир Грушецький (Чортківська районна рада).

На місце 20-ти відмовників у Тернопільську обласну раду мали би потрапити наступні у виборчих списках, але нині, у зв’язку з позицією голови обласної ТВК, представника комуністичної партії Сергія Іщенка, комісія не може прийняти рішення, бо, за його словами, досі не передана печатка ТВК попереднім керівником тервиборчкому Наталєю Чуйко. І доки така ситуація триватиме, ніхто ствердно сказати не може…

Коментарі вимкнені.