Наставник тернопільської “Ниви” знав, що “Динамо” програє (відео матчу)

Ігор ЯворськийНапередодні матчу “Динамо”-“Шахтар”, який відбувся 7 квітня у Києві на “Олімпійському”, Gazeta.ua попросила в наставника тернопільської “Ниви” Ігора Яворського, передбачити результату гри. 

— Ризикнете дати прогноз на гру?

— Важко виділити якусь з команд, але у Шахтаря все-таки більше шансів. Також не треба забувати, що кияни гратимуть вдома. Фактор свого поля може зіграти свою роль. Важко сказати з яким рахунком закінчиться гра.

— Які слабкі сторони є у Шахтаря?

— Центральна лінія оборони “гірників” не достатньо потужна. Загалом Шахтар діє досить впевнено. Інколи навіть самовпевнено. Це їх може і підвести. Хоча на такий матч донеччани мають добре налаштуватися. Очікую результативного матчу.

— Як матч вплине на боротьбу за друге місце?

— Динамо прийдеться попітніти у боротьбі за друге місце з Металістом і Дніпром. Футболісти розуміють, що друга позиція дає Лігу чемпіонів. Під час розмови зі своїми футболістами сказав їм, що нічого у нашому футболі не зміниться. Чемпіоном стане Шахтар, срібні нагороди дістануться Динамо, “бронза” буде у Металіста, а Дніпро стане четвертим.

Нагадаємо, матч “Динамо” — “Шахтар” пройшов 7 квітня у Києві на “Олімпійському”. В результаті виграв “Шахтар”, з рахунком 1:2.

Коментарі вимкнені.